administrator
4 grudnia

Integracja marketingu i sprzedaży przełomową szansą na zwiększenie przychodów, tak brzmiał temat seminarium. Kluczem było jednak nazwisko Mike'a Boswortha. Bo przecież samo zintegrowanie działów marketingu i sprzedaży jest wręcz praktyką w małych firmach, często robi to ta sama osoba, a w najmniejszych po prostu jej właściciel. I jakoś nie oznacza to automatycznie ich sukcesów w konkurencji z koncernami. Chodzi o to, jak to zrobić. 

24 października

W XVIII edycji konkursu WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców nagrodzonych statuetkami Wiktorii zostało 40 firm z całej Polski. Ich przedstawiciele odebrali je podczas uroczystej gali w Airport Hotel Okęcie z rąk wicepremiera i ministra gospodarki Janusza Piechocińskiego

25 listopada

Nasza klubowiczka zaprasiła nas na spotkanie autorskie poświęcone kolorowi, który w jej obrazach zdecydowanie dominuje. Odbyło się ono w prowadzonej przez nią galerii DORUM ART, miejscu naprawdę niezwykłym... (patronat magazynu przedsiębiorcy@eu).

22 listopada

Będzie to już trzecia edycja tej charytatywnej akcji na rzecz aktorów mieszkających w Skolimowie. Aukcji obrazów i porcelany towarzyszyć będzie pokaz sukni znanego duetu Jeziorska & Łęczycka, inspirowanych modą końca belle epoque i dwudziestolecia międzywojennego. W roli modelek wystąpią uczestniczki czwartej już edycji projektu Debiutantki. 

24 listopada

Wśród członków naszego klubu mamy także pisarza. Na spotkanie poświęcone najnowszej książce autora trylogii o Zbawcy i Niszczycielu zapraszamy do warszawskiej księgarni Czuły Barbarzyńca na Dobrej. 

nabór do 11 grudnia

Wystartowała właśnie kolejna edycja konkursu Polish Exclusive. Nagrody przyznawane są w dwóch kategoriach, Ekskluzywnej Marki Polskiej oraz Ekskluzywnej Marki Zagranicznej dostępnej na polskim rynku. Organizatorzy, Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej, zaprasza do udziału w nim zarówno producentów, jak i usługodawców. Ograniczeń, co do branży, nie ma. Inicjatywa ma na celu wyłonienie firm oferujących na polskim rynku ekskluzywne produkty i usługi najwyższej jakości. Objęliśmy go jako klub razem z magazynem przedsiębiorcy@eu naszym patronatem medialnym.

25 października

Przed 22 uczestniczkami (było aż 7 kandydatek na jedno miejsce), cały rok przygotowań do wielkiego balu. Wskrzeszona została tu dawna arystokratyczna tradycja wprowadzania młodych dam na salony i ich pierwszego balu. W wersji zaproponowanej przez spirytus movens całego przedsięwzięcia, Agnieszkę Michalczyk, poprzedza go jednak okres przygotowań na współczesnych „pensjach”.

26 listopada

Po udanej warszawskiej edycji targów w czerwcu, ich organizatorzy zaprosili nas do Wrocławia, na ciąg dalszy. Wrocławska edycja, zorganizowana z równym rozmachem jak ta warszawska, jest kolejnym dowodem na to, że Polska to nie tylko stolica i ewentualnie Poznań. Podobieństwo warszawskich i wrocławskich targów polegało również na tym, że i tu, i tam odbyły się one na stadionach wybudowanych na piłkarskie Euro. Do opisania tematyki targów wystarczą w zupełności dwie litery: IT. 

19 listopada

BPM, czyli Business Process Management. Nie warto szukać definicji, a nawet stanowczo nie należy tego robić. Najlepiej dosłownie przetłumaczyć: zarządzanie procesami biznesowymi. I wszystko jasne. To znaczy jasne, co jest tematem konferencji. Zastanawiać się, czy warto wydać pieniądze na udział w konferencji nie, niue było potrzeby. Był on bezpłatny.

25 listopada

W Warszawskim Domu Technika NOT, podczas uroczystej Gali nastąpiło ogłoszenie wyników jubileuszowej, V edycji Konkursu im. Stanisława Staszica na najlepsze produkty innowacyjne Laur Innowacyjności 2015. 

20 listopada

Jak motywować siebie 
i swój zespół do osiągania rzeczy niezwykłych? Opowie nam o tym i podzieli się swoją wiedzą na temat budowania motywacyjnego środowiska pracy, nasz ekspert, Katarzyna Janas – partner zarządzający Instytutu Durkalskiego Reiss Motivation Profile. Wykorzystują oni metodę stworzoną przez światowej sławy profesora Stevena Reissa.

już wkrótce

W warszawskim studiu Hear po raz szósty czytali bajki ludzie znani nam z mediów: artyści, dziennikarze i politycy. Każdy czytał inna bajkę Krzysztofa „Gorzkiego” Gorzkiewicza, rapera znanego ze wspólnych występów z gwiazdami z całego świata. I jak się okazuje – choć coraz mniej jest takich, co tego nie wiedzą – także bajkopisarza. I inicjatora charytatywnej akcji „Pomaganie jest trendy”, w ramach której to czytanie się odbywa. Te najnowsze nagrania zobaczyć będzie można już wkrótce na stronie prowadzącej akcję fundacji. Wymieńmy może parę nazwisk: Bronisław Komorowski (jest polityk), Andrzej Zamachowski, Artur Barciś, czy Robert Żołędziewski (są aktorzy).

10 listopada

W warszawskiej Kinotece był czerwony dywan, gwiazdy, celebryci i tłum zaproszonych gości, wśród których byli też członkowie naszego klubu zaproszeni przez Roberta Ziółka z Mushchelka Group, producenta wchodzącego właśnie na ekrany kin filmu. Nie zabrakło oczywiście reżysera, dla którego był to filmowy debiut (i jednocześnie autora scenariusza), aktorów i wszystkich tych, którzy do powstania filmu się przyczynili. Ich obecność jest na premierze obowiązkowa.

28 października

Podczas uroczystej gali na Giełdzie Papierów Wartościowych poznaliśmy laureatów tego prestiżowego konkursu o wieloletniej już tradycji, po raz pierwszy odbył się bowiem w 1994 roku. Nagradzane są w nim najaktywniejsze, najbardziej innowacyjne i konkurencyjne firmy, zarówno produkcyjne, jak usługowe i handlowe. W tym rzemieślnicze, organizatorami konkursu są bowiem Fundacja Małych i Średnich Przedsiębiorstw oraz Mazowiecka Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości.

5 - 15 listopada, Warszawa

Już tylko dwa tygodnie zostało do dnia, w którym Sputnik wyląduje w Warszawie. Wyląduje po raz dziewiąty i nie będzie to pierwszy raz, gdy będziemy temu lądowaniu towarzyszyć. I pilnie chodzić do kina, by nie ominęło nas nic z tego, co warto i wręcz trzeba zobaczyć. Bo festiwal to prawdziwe święto rosyjskiego kina w Polsce. W sekcji konkursowej zobaczymy w tym roku 15 filmów i jak ktoś chce być z kinem rosyjskim na bieżąco, to jest to absolutne minimum. 

19 listopada - 2 grudnia

Już wkrótce odwiedzi Polskę legendarny chór Aleksandrowa. Swoją koncertową trasę rozpocznie w Warszawie występem na Torwarze. Nie będzie to pierwszy raz i choć odwiedzi aż 14 miast, wszędzie może spodziewać się kompletów na widowni. Bo chór Aleksandrowa jest jedyny i niepowtarzalny. I po prostu trzeba ich usłyszeć, a także zobaczyć…

pierwsza strona << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 >> ostatnia strona
Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu