administrator
22 marca

Na marcowej kolacji biznesowej spotkaliśmy się w Centrum Konferencyjnym Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim, u naszego nowego klubowicza, a specjalnie dla nas w farsie „Kukła” Jerzego Gruzy (bo to on kryje się za pseudonimem Paweł Binke) wystąpili Tatiana Sosna-Sarno i towarzyszący jej Grzegorz Sierzputowski.

25 i 26 marca

Druga konferencja z cyklu „Zachowanie dziedzictwa narodowego; inwestowanie w obiekty zabytkowe i ich adaptacja” odbyła się w jednym z najcenniejszych zabytkowych wnętrz w Polsce, w stanisławowskim teatrze dworskim w Starej Pomarańczarni w warszawskich Łazienkach. Po raz też drugi klub i Europejskie Forum Przedsiębiorczości współpracowały przy jej organizacji. 

20 marca

Środki na wsparcie w ramach obecnej perspektywy finansowej, także te przeznaczone dla przedsiębiorców już się wyczerpują. Warto więc zainteresować się tymi formami wsparcie, które dotąd cieszyły się zdecydowanie mniejsza popularnością niż dotacje.

15 marca

Walka o prawa konsumentów przenosi się do Internetu. Do 2015 powstanie europejska platforma, która umożliwi mieszkańcom Unii zakupy przez Internet nie tylko w ich kraju zamieszkania, lecz także w odległych zakątkach Starego Kontynentu. 

wiosna

Objęliśmy jako klub patronat nad muzycznym projektem Danuty Stankiewicz, nad którym patronat objął też ambasador Rosji, a wcześniej ministerstwa kultury Rosji, Polski i Łotwy. Projekt to szczególny, gdyż ma służyć kulturalnemu zbliżeniu tych krajów. Danuta Stankiewicz realizuje trzypłytowy album z romansami rosyjskimi, cygańskimi, utworami Anny German oraz kompozytora Rajmonda Paulsa. Premiera odbędzie się jeszcze w tym roku, a jednym z elementów promocji będzie cykl koncertów w Rosji i w Polsce.

28 lutego

Na biznesowej kolacji spotkaliśmy się u nowego członka klubu, w japońskiej restauracji SUSHI CLUB by Sensi w śródmiejskiej części Muranowa, przy Stawkach. Dobrze widoczny od ulicy szyld nie pozwalał zabłądzić.

7 – 14 lutego

W Polsce odbył się po raz szósty, po raz zaś trzeci klub i Europejskie Forum Przedsiębiorczości wystąpiły w roli partnerów organizatorów tego wydarzenia. Istotą tygodnia jest uświadomienie roli networkingu w rozwoju biznesu, do czego nas akurat nie trzeba przekonywać.

25 stycznia

Nasza styczniowa kolacja biznesowa miała nietypowy charakter. Zaprosiliśmy bowiem na tańce, ponieważ był karnawał i wypadało się bawić! Spotkaliśmy się w Dorum Art – Galerii Czajka nie po raz pierwszy. Urządziliśmy tam bowiem już barbórkę, która była zarazem oficjalnym otwarciem Dorum Art po ich przeprowadzce na Skaryszewską. 

21 grudnia

Na świąteczne spotkanie tym razem zaprosiliśmy do Teatru Kamienica.  I sądząc po frekwencji, choć spotkaliśmy się w rozpoczynający przedświąteczny weekend piątek, nie przegraliśmy konkurencji z przygotowaniami do świąt. I od razu dodajmy, że ci, którzy przyszli na pewno nie wyszli zawiedzeni.

12 grudnia

Ostatni, gdyż lada chwila w hotelu powinien rozpocząć się od dawna zapowiadany remont. Takie są przynajmniej zapowiedzi. A po nim to już nie będzie ten sam hotel. Na pokaz mody zaprosiliśmy członków klubu w ramach naszej klubowej akademii dobrego stylu wspólnie z projektantką Anną Krzyżanowską, która ma w hotelu swoją pracownię i salon mody.

11 grudnia

Ostatnie w tym roku warsztaty zorganizowane przez Fundację JWP w ramach cyklu „Podróbki są groźne” dotyczyć będzie ochrony naszych praw do wynalazku. Jak zwykle poprowadzą je fachowcy, zajmujący się tymi sprawami na co dzień i jak zwykle podczas ich szkoleń nie zabraknie praktycznych przykładów.

14 - 16 grudnia

W połowie grudnia odbędą się w Londynie Mistrzostwa Świata Pamięci, czyli w zapamiętywaniu. W poprzednich mistrzostwach, które odbyły się w Kantonie, bardzo dobrze wypali nasi reprezentanci, bracia Bartłomiej i Tobiasz Boralowie. Wybierają się oni również do Londynu, a w międzyczasie potwierdzili swoją absolutną dominację w kraju na mistrzostwach Polski w Bydgoszczy. Wygrali razem aż 8 z 10 dyscyplin, ustanawiając przy tym pięć rekordów kraju.

4 grudnia

Barbórka to nie tylko górnicze święto ale i imieniny Barbary Jończyk, prezesa Europejskiego Forum Przedsiębiorczości, która zaprosiła na nie wszystkich klubowiczów do Galerii Czajka Dorum Art, a dla której było to też uroczyste otwarcie po przeprowadzce do nowej siedziby. Uczciliśmy także wspólnie wszystkie klubowe Basie. Ta nowa tradycja będzie na pewno w przyszłym roku kontynuowana.

30 listopada

Oficjalne otwarcie Galerii Czajka Dorum Art nastąpi w przyszłym tygodniu w Barbórkę (zaproszenia zostały wysłane) ale już w piątek wydarzy się coś bardzo ciekawego, co przyciągnie tam media. My też jesteśmy zaproszeni. To także okazja by zobaczyć, jak urządziła się tu Galeria Czajka, która na Lubelską dopiero co przeniosła się z Konesera na Ząbkowskiej.

pierwsza strona << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 >> ostatnia strona
Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl