administrator
zgłoszenia będą przyjmowane tylko do końca maja

Jeszcze tylko do końca maja można zgłaszać swój udział w tym najpopularniejszym i chyba też w praktyce najbardziej prestiżowym programie gospodarczym, który swój sikces zawdzięcza prostej formule, sprowadzającej się w istocie do tego, co jest nazwą programu: bycia fair. A to jest to, czego w biznesie oczekujemy przede wszystkim. Warunek może jeszcze niewystarczający, ale zawsze konieczny do zrobienia dobrego biznesu, by przypomnieć sobie terminologię znaną ze szkolnych lekcji matematyki. Po raz kolejny nasz klub jest jednym z partnerów tego programu, a magazyn przedsiębiorcy@eu jest jednym z jego ogólnopolskich partnerów medialnych.

21 - 28 maja

Polskie filmy wyświetlane będą zresztą nie tylko w Moskwie, ale jeszcze w co najmniej sześciu innych rosyjskich miastach. Specjalnie do Moskwy z tego powodu się nie wybierzemy, ale jeśli w Moskwie lub jednym z tych miast będziemy, możemy zabrać na festiwal swoich rosyjskich znajomych lub po prostu im go polecić, na przykład wysyłając do nich mail. Bo tak, jak organizowany jest w Polsce Sputnik prawdziwym świętem rosyjskiego kina, tak Wisła jest naszym świętem, świętem polskiego kina w Rosji. I okazją, by zobaczyć filmy, które niekoniecznie, z najróżniejszych zresztą powodów, nie trafią do normalnej dystrybucji (także po prostu z przyczyn komercyjnych). 

14 maja

Na kolejną kawę z ekspertem (i pyszne śniadanie) zaprosiliśmy do Klubu Bankowca. Temat, którym się tam zajęliśmy dotyczy, bądź będzie dotyczył, większości firm. To rzecz normalna, że kiedyś przyjdzie oddać pałeczkę i przekazać ją następcy. Jak to zrobić, jak się do tego przygotować? O tym rozmawialiśmy z naszym ekspertem, Mariolą Więckowską, partnerem w Kancelarii CSW.

od 7 maja, także w Noc Muzeów !

W tym samym budynku, co warszawski Fotoplastikon mieści się właśnie otwarta, stała wystawa Bolesława Biegasa, króra stanie się zapewne stałym punktem programu wycieczek odwiedzających Warszawę, tak krajowych, jak i zagranicznych. A przynajmniej powinna. I my również koniecznie powinniśmy ją odwiedzić! A odwiedzić ją możemy także podczas tegorocznej Nocy Muzeów…

9 maja

Jak co roku ulicami Warszawy przejdzie kolorowy pochód, złożony w zdecydowanej większości z młodzieży. Po raz pierwszy parada warszawska została zorganizowana w 1999 roku, kiedy Polska dopiero starała się o przyjęcie do Unii Europejskiej, a większości uczestników tegorocznej parady nie było jeszcze na świecie. 

15 maja

W pałacu w Jachrance nad Zalewem Zegrzyńskim Polish Business Club organizuje międzynarodową konferencję dla przedsiębiorców z tego sektora, z udziałem gości z Luksemburga i Wielkiej Brytanii. Wśród zaproszonych do wzięcia w niej udziału ekspertów jest między innymi prof. Andrzej Blikle (jeśli komuś to nazwisko kojarzy się z pączkami, to najzupełniej słusznie), a gościem specjalnym będzie Robert Korzeniowski, który zdobył dla Polski cztery złote medale olimpijskie. Będzie o tym jak powinno się zarządzać firmą w XXI wieku, o szansach dla polskiego biznesu w Wielkiej Brytanii i Luksemburgu i o tym, jak i po co chronić swoją markę. I nie tylko o tym. W programie też wieczorny bankiet z muzyką na żywo…

27 kwietnia

Wspólnie z Galerią Sztuki Współczesnej „Aperi” zapraszamy na kolejny wernisaż w naszym saloniku siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej. Tym razem będzie to wystawa indywidualn. Piotr Jakubczak, mimo wielu wystaw i nagród nie jest artystą powszechnie znanym, choć oczywiście docenionym i zauważonym. Na razie przez dość wąskie grono tych, którzy się sztuka interesują. Jedną z przyczyn może być też to, że przez wiele lat tworzył za granicą. A warto, jesteśmy o tym przekonani, jego malarstwo przybliżyć szerszej publiczności. 

25 kwietnia

Nieczęsto zdarza się ujrzeć cała starszyznę warszawskich cechów w togach i z insygniami ich władzy w uroczystym przemarszu ulicami miasta. Właściwie pewność, że nam się to uda, możemy mieć tylko raz do roku, w Święto Mistrza. Od lat obchodzone jest ono w rocznicę wybuchu powstania w Warszawie podczas insurekcji kościuszkowskiej.

11 czerwca

Największe tego typu targi w Polsce odbyły się na Stadionie Narodowym tuż przed wakacjami. Towarzyszyła im branżowa konferencja, targi pracy, a dzień wcześniej odbyła się gala, podczas której wręczono nagrody IT Future Awards

22 kwietnia

W Galerii van Golik na Saskiej Kępie odbędzie się wernisaż wystawy prac artysty, który w tej dziedzinie jest nie tylko jednym z najwybitniejszych artystów w Polsce, ale i na świecie. Od pół wieku zresztą pracującego poza Polską i z tej, nie tylko naszej polskiej perspektywy powinniśmy patrzeć na jego prace. Jak odbieramy dziś technikę przecież nie nową, nie łatwą, ale wciąż dająca olbrzymie możliwości? To jeszcze jedno pytanie, na które możemy spróbować sobie przy okazji odpowiedzieć. 

27 - 29 maja

Chiny to fabryka świata i nic, póki co, tu się nie zmienia. Chętni do przejęcia po nich pałeczki oczywiście są, wciąż są jednak daleko w tyle. Co więcej, Chiny to już nie tylko tania siła robocza, ale i wysoka technologia. Z Chinami handlować trzeba. I współpracować, bo nie tylko o handel tu chodzi. I choć w ostatnich latach powstało w Polsce wiele ośrodków handlowych i są one coraz lepiej wyposażone, to Poznań na targowej mapie Polski wciąż jest najważniejszy. Dlatego zaproszeniu, aby wybrać się tam razem z członkami klubu, trudno było się oprzeć.

18 kwietnia

Do stuletniej, zabytkowej Villi Orłowo pod Inowrocławiem zostaliśmy zaproszeni na spotkanie poświęcone Indiom, indyjskiej niekonwencjonalnej sztuce medycznej, mającej już kilka tysięcy lat - ajurwedzie oraz niezwykłej muzyce zespołu No Stress Band i malarstwu Danuty Nawrockiej

19 kwietnia

Andrzej Bartkowski i Andrzej Hulewicz nie przestają nas zaskakiwać. Tym razem do Mazurkasa zaprosili lwowski balet. Na co dzień występują w pięknej wzniesionej jeszcze na przełomie dziewiętnastego i dwudziestego wieku siedzibie, najpierw Teatrze Miejskim, potem w dwudziestoleciu Teatrze Wielkim, a obecnie siedzibie Lwowskiego Narodowego Akademickiego Teatru Opery i Baletu im. Salomei Kruszelnickiej. Pięknie zresztą odnowionej. Świetni artyści w klasycznym repertuarze, bo cóż może być bardziej klasycznego niż „Jezioro Łabędzie” do muzyki Piotra Czajkowskiego?

25 kwietnia

Czyli nauczyć się tańczyć salsę i bachatę I to gdzie, w najbardziej znanej warszawskiej szkole tańca! Dla członków klubu propozycja szczególnie kusząca, bo nic za to nie zapłacą. 

24 kwietnia

Po raz kolejny wręczyliśmy Gracje. Tym razem z rąk prezes Barbary Jończyk i wiceprezesa Krzysztofa Jończyka odebrały je Grażyna Szapołowska, Halina Frąckowiak i Urszula Dudziak. Naszą nagrodę przyznajemy wybitnym postaciom życia publicznego, kultury i sportu za elegancję i wdzięk. Za każdym razem jest ta nagroda zarazem hołdem dla wyróżnionych nią osób za to, co w swoim życiu osiągnęły zachowując przy tym swój indywidualny styl, który nie kryjemy, po prostu podziwiamy.

1 kwietnia

Zaprosiliśmy do restauracji PORTUCALE, gdzie u naszego klubowicza odbył się wernisaż wystawy malarstwa Ewy Rudnickiej i towarzyszącą mu degustacja win z oferty firmy ATLANTIKA. Było więc coś dla oczu i coś dla podniebienia.

pierwsza strona << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 >> ostatnia strona
Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu