administrator
4 marca

Zostaliśmy zaproszeni na międzynarodową konferencję, którą zorganizował nasz partner, polski thinktank demosEUROPA – Centrum Strategii Europejskiej wspólnie z ambasadą Danii. W rzeczywistości tytuł konferencji był nieco dłuższy: Społeczeństwo informacyjne i e-administracja w epoce cyfrowej. Doświadczenia Danii i Polski.

17 lutego

Na nasze klubowe warsztaty zaprosiliśmy do Warszawy, do Centrum Konferencyjnego PCC na Kopernika, a poprowadził je nasz klubowy ekspert ds. środków unijnych, Grzegorz Jaworski z Q1 Group. Dotyczyły najpopularniejszego, cieszącego się największym zainteresowaniem wśród starających się o unijną pomoc przedsiębiorców działania 1.5 rozwój przedsiębiorczości.

13 lutego

Razem z tymi klubowiczami, którzy skorzystali z naszego zaproszenia bawiliśmy się na Rancho pod Bocianem. To właśnie miejsce wybraliśmy razem z Basią Jończyk, aby spędzić ostatnią sobotę karnawału i był to naprawdę dobry wybór !

1 - 5 lutego

W dniach od 2 do 5 lutego odbywał się na świecie kolejny już Międzynarodowy Tydzień Networkingu. Odbywał się on także w Polsce, a my dołączyliśmy do grona partnerów organizatorów jego polskiej edycji, BNI Polska.

1 lutego

Było to pierwsze seminarium dla przedsiębiorców nimi zainteresowanych zorganizowane przez Mazowiecką Izbę Rzemiosła i Przedsiębiorczości w tym roku. Izba prowadzi Regionalny Punkt Informacyjny udzielający przedsiębiorcom pomagający przedsiębiorcom w uzyskaniu pomocy publicznej (tematyka zakreślona jest więc szerzej ale to seminarium dotyczyło właśnie środków unijnych). Objęliśmy nad nim jako klub patronat.

29 i 30 stycznia

Warszawski salon Instytutu Zdrowia i Urody YASUMI (nasz klubowicz!) obchodził swoje pierwsze urodziny i można powiedzieć, kończył wiek niemowlęcy. Obchodził je urządzając dni otwarte, w ramach których można było skorzystać za darmo z wybranych zabiegów oraz konsultacji. Gośćmi byli stali klienci salonu, członkowie naszego klubu oraz mecenasi naszych klubowych akademii. Był tort, szampan i nie tylko…

26 stycznia

Na pierwsze w tym roku spotkanie zaprosiliśmy do zaprzyjaźnionego klubu Maska. Tego wieczoru klub był tylko do naszej dyspozycji. Zanim jednak zaprosiliśmy wszystkich gości do stołu, a potem na parkiet, oficjalnie imprezę rozpoczeliśmy wręczeniem certyfikatów naszym klubowym ekspertom. Wręczyła je prezes Europejskiego Forum Przedsiębiorczości Barbara Jończyk

21 stycznia

Zaprosił nas w czwartkowy wieczór klub Maska, gdzie impreza się odbyła oraz osobiście Mariusz Pujszo, redaktor Gentlemana, miesięcznika dla prawdziwych mężczyzn (którzy, jak wiadomo, gentlemanami być muszą). Były, jak co miesiąc wybory, Miss Gentlemana. A skoro karnawał, to był i czas na tańce. I na tym wcale nie koniec atrakcji…

16 stycznia

Tegoroczna Wielka Gala Liderów Polskiego Biznesu odbyła się 16 stycznia w Teatrze Wielkim w Warszawie. Gości gali zaszczycili swoją obecnością prezydent Lech Kaczyński, premier Donald Tusk oraz Jerzy Buzek, były premier, od niedawna przewodniczący Parlamentu Europejskiego. Klub Integracji Europejskiej reprezentowała nasza Pani prezes Barbara Jończyk.

14 stycznia

Konferencja zorganizowana przez Polską Izbę Firm Szkoleniowych była przeznaczona dla pracodawców i… to pytanie było do nich było skierowane. Punktem wyjścia była prezentacja obszernej publikacji opartej między innymi na wykonanych na jej zlecenie przez TNS OBOP badaniu grupy ośmiuset przedsiębiorców z sektora małych i średnich przedsiębiorstw na Mazowszu. I część obszerniejszego projektu badawczego na razie ograniczonego do Mazowsza ale w zamierzeniu mającego mieć charakter ogólnopolski. Zresztą nawet i teraz wnioski płynące na przykład z tego raportu możemy w dużym stopniu traktować jako odnoszące się nie tylko do Mazowsza.

7 stycznia

Rok 2010 został ogłoszony Rokiem Chopinowskim. W tym roku wypada dwusetna rocznica urodzin tego najwybitniejszego polskiego kompozytora (a także wielkiego wirtuoza). Jego oficjalną inaugurację stanowił koncert chińskiego pianisty Lang Langa w Filharmonii Narodowej, gdzie wystąpił on 7 stycznia z towarzyszeniem chóru i orkiestry.

Wigilia

Wszystkim naszym Klubowiczom oraz Przyjaciołom z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzenia zdrowia, szczęścia, pomyślności i owocnych kontaktów biznesowych na forum klubu składa Barbara Jończyk z całym zespołem Europejskiego Forum Przedsiębiorczości.

15 grudnia

Unia celna tych trzech państw wejdzie w życie już w lipcu przyszłego roku (czyli za niewiele więcej niż pół roku). Porozumienie o jej zawiązaniu podpisano dwa lata temu, a w listopadzie tego roku w Mińsku podjęto ostateczne decyzje. Temat seminarium zorganizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości, do udziału w którym zostaliśmy zaproszeni, należał zatem do tych naprawdę gorących.


10 grudnia

Na klubowej Wigilii spotkaliśmy się w tym samym miejscu, co w zeszłym roku. W Centrum Kompetencji Administracji i Edukacji Elektronicznej przy Kopernika. Tam, gdzie ta boczna uliczka na moment dołącza do grona głównych warszawskich arterii stanowiąc łącznik pomiędzy Świętokrzyską a Tamką.

pierwsza strona << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 >> ostatnia strona
Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl