administrator
wernisaż 21 czerwca

W Galerii FORT, w zamienionym na centrum sztuki Forcie Sokolnickiego swoje prace zaprezentuje Laura Wasilewska (o to, skąd się wzięło La pomiędzy imieniem a nazwiskiem, jeszcze spytamy). Artystka tworzy i portrety, i pejzaże. Portrety są chyba na razie górą, bo to one zostaną zaprezentowane na wystawie, której tytuł ma nas chyba zachęcić do tego, byśmy spróbowali spojrzeć w nie jak w lustro. Co tam odkryjemy? Tego nie zdradzimy, także dlatego, że być może każdy odkryje co innego. Wystawę, która potrwa aż do końca lipca, objęliśmy jako klub swoim patronatem, wspólnie z magazynem przedsiębiorcy@eu.

7 czerwca

Ministerstwo Gospodarki wspólnie z magazynem ThinkTank zaprasza nas na kolejną DEBATĘ POD KOPUŁĄ, która tym razem będzie sportowi jako dźwigni promocji polskiej gospodarki. 

14 maja

Podczas odbywającego się w Londynie corocznego walnego zgromadzeniaEuropejskiej Konfederacji Organizacji  Inspekcyjnych i Certyfikacyjnych–  CEOC do jego zarządu (Board od Directors) powołano w wyniku wyborów na trzyletnią kadencję Iwo Jakubowskiego z Transportowego Dozoru Technicznego.

5 czerwca

Po raz kolejny forum odbędzie się w Centrum Nauki Kopernik, miejscu wybranym poniekąd symbolicznie. Organizator, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, zaproszenie tradycyjnie kieruje do małych  i średnich firm, ale że odbywa się ono pod hasłem współpracy, pojawią się więc tym razem także te duże i to chyba nie tylko jako temat. 

24 maja

Gościem specjalnym była Katarzyna Dowbor, którą kojarzymy oczywiście z telewizją, gdzie przepracowała prawie trzydzieści lat i stała się jedną z najlepiej rozpoznawalnych jej twarzy. Z telewizją publiczną była związana od samego początku swojej zawodowej kariery, tu uczyła się zawodu i nigdy nie pracowała dla telewizji prywatnej, ani nikogo innego, a w samej telewizji występowała zarówno i przed, i za kamerą. 

16 i 17 maja

Ta na Rancho pod Bocianem to była 43, a ta w galerii Schody 44 jego indywidualną wystawą. Wystawia zresztą na całym świecie i tych zagranicznych wystaw było nawet więcej (na co dzień mieszka zresztą w Londynie). Dekadę temu dla malarstwa rzucił prace zawodową, wcześniej studiował filozofię i zarządzanie zasobami ludzkimi. 

22 maja

Waldemar Piórek, prezes Warszawskiej Izby Przedsiębiorców osobiście zaprasza nas na organizowane przez nich i Bank Pekao S.A. wspólnie spotkanie, którego temat może nas zainteresować. Bo kogo nie nurtuje pytanie, czy kryzys już za nami, czy może dopiero wciąż przed? 

18 maja

Mieliśmy i my swój klubowy akcent podczas po raz dziesiąty już zorganizowanej w Warszawie Nocy Muzeów. Zaprosiliśmy do Wilanowa, na niezwykły odbywający się tam pokaz mody. Przenieśliśmy się najpierw w czasy królowej Marysieńki, żony Jana III Sobieskiego, zwycięzcy spod Wiednia, i drugiej Marii, Walewskiej, faworyty cesarza Napoleona, który pod Wiedniem też się bił, ale on akurat przegrał. 

15 maja

Zostaliśmy zaproszeni na spotkanie z Hermann Scherer, autorem ponad czterdziestu książek, z których wiele stało się bestsellerami, nie tylko w Niemczech, bo przetłumaczono je w sumie na 18 języków. Porusza on w nich  problemy rozwoju osobistego, sukcesu w biznesie oraz inteligencji szansy. Jest też świetnym mówcą, wręcz jednym z najlepszych z tych zajmujących się tymi tematami, o czym mielimy się osobiście przekonać. 

14 maja

Nasz klubowicz, magazyn MODA&STYL i osobiście jego redaktor naczelna, Halina Rostkowska Niemczyk zapraszają nas na organizowaną przez nich galę, XVIII Galę MODA&STYL, podczas której wręczone zostaną przyznawane przez magazyn statuetki & (tzw. enda) za jakość i styl. 

11 maja

A właściwie to, co klasyka dopiero niezadługo się stanie, bo kompozytorzy są jak najbardziej żyjący, ba, młodzi i niejeden sukces jeszcze przed nimi. Na koncert zaprasza nas organizator, Fundacja ForMusic, która postawiła sobie za cel propagowanie współczesnej muzyki poważnej, przybliżenie jej nam i przekonanie do niej.

26 kwietnia

Bo na kwietniową kolację biznesową zaprosiliśmy do największej w Warszawie kręgielni, kolejność była jednak odwrotna, najpierw spotkaliśmy się w mieszczącej się tam włoskiej restauracji Questo e Quello, gdzie zauroczył nas swoim śpiewem Sebastian Gawlik.

1 maja

Dopiero co zaproszeni byliśmy zaproszeni na huczne otwarcie Black Angels Music Club, a już otrzymaliśmy zaproszenie na kolejne, tym razem Blue Angels Music Club w nadmorskim Jantarze!  

13 i 14 maja

Mało patentujemy i jest to uznawane za dowód naszej małej innowacyjności. Konferencja ma za cel zbliżenie środowisk tych, którzy patentami zajmują się zawodowo i tych, którzy z patentów korzystają, zarówno chroniąc w ten sposób własne prawa (i przekonać ich, że warto), jak i je nabywając. Mowa będzie między innymi o Wspólnej Klasyfikacji Patentowej (CPC), która weszla w życie z początkiem tego roku. 

5 kwietnia

Ivan Meisner, nazywany przez CNN ojcem, a przez inne media guru współczesnego networkingu, oczarował 5 kwietnia aulę warszawskiej Szkoły Głównej Handlowej na seminarium „Uprawiaj networking jak profesjonalista”. Klub Integracji Europejskiej był jednym z partnerów społecznościowych tego wydarzenia. 

8 – 10 kwietnia

Większość obywateli Unii uważa, że Parlament Europejski nie zajmuje się niczym ważnym w strukturach wspólnoty europejskiej. Tymczasem 70% praw, które regulują życie mieszkańców Unii Europejskiej uchwalanych jest właśnie tam. To w Parlamencie Europejskim podjęto decyzję o ograniczeniu cen rozmów międzynarodowych w telefonii komórkowej, przygotowano przepisy ułatwiające leczenie za granicą, a także regulacje zwiększające prawa pasażerów kolei i linii lotniczych. O tym jak ważna jest to instytucja świadczy również fakt, że działa tam aż 5 tysięcy lobbystów.

pierwsza strona << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 >> ostatnia strona
Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu