administrator
20 marca

Środki na wsparcie w ramach obecnej perspektywy finansowej, także te przeznaczone dla przedsiębiorców już się wyczerpują. Warto więc zainteresować się tymi formami wsparcie, które dotąd cieszyły się zdecydowanie mniejsza popularnością niż dotacje.

15 marca

Walka o prawa konsumentów przenosi się do Internetu. Do 2015 powstanie europejska platforma, która umożliwi mieszkańcom Unii zakupy przez Internet nie tylko w ich kraju zamieszkania, lecz także w odległych zakątkach Starego Kontynentu. 

wiosna

Objęliśmy jako klub patronat nad muzycznym projektem Danuty Stankiewicz, nad którym patronat objął też ambasador Rosji, a wcześniej ministerstwa kultury Rosji, Polski i Łotwy. Projekt to szczególny, gdyż ma służyć kulturalnemu zbliżeniu tych krajów. Danuta Stankiewicz realizuje trzypłytowy album z romansami rosyjskimi, cygańskimi, utworami Anny German oraz kompozytora Rajmonda Paulsa. Premiera odbędzie się jeszcze w tym roku, a jednym z elementów promocji będzie cykl koncertów w Rosji i w Polsce.

28 lutego

Na biznesowej kolacji spotkaliśmy się u nowego członka klubu, w japońskiej restauracji SUSHI CLUB by Sensi w śródmiejskiej części Muranowa, przy Stawkach. Dobrze widoczny od ulicy szyld nie pozwalał zabłądzić.

7 – 14 lutego

W Polsce odbył się po raz szósty, po raz zaś trzeci klub i Europejskie Forum Przedsiębiorczości wystąpiły w roli partnerów organizatorów tego wydarzenia. Istotą tygodnia jest uświadomienie roli networkingu w rozwoju biznesu, do czego nas akurat nie trzeba przekonywać.

25 stycznia

Nasza styczniowa kolacja biznesowa miała nietypowy charakter. Zaprosiliśmy bowiem na tańce, ponieważ był karnawał i wypadało się bawić! Spotkaliśmy się w Dorum Art – Galerii Czajka nie po raz pierwszy. Urządziliśmy tam bowiem już barbórkę, która była zarazem oficjalnym otwarciem Dorum Art po ich przeprowadzce na Skaryszewską. 

21 grudnia

Na świąteczne spotkanie tym razem zaprosiliśmy do Teatru Kamienica.  I sądząc po frekwencji, choć spotkaliśmy się w rozpoczynający przedświąteczny weekend piątek, nie przegraliśmy konkurencji z przygotowaniami do świąt. I od razu dodajmy, że ci, którzy przyszli na pewno nie wyszli zawiedzeni.

12 grudnia

Ostatni, gdyż lada chwila w hotelu powinien rozpocząć się od dawna zapowiadany remont. Takie są przynajmniej zapowiedzi. A po nim to już nie będzie ten sam hotel. Na pokaz mody zaprosiliśmy członków klubu w ramach naszej klubowej akademii dobrego stylu wspólnie z projektantką Anną Krzyżanowską, która ma w hotelu swoją pracownię i salon mody.

11 grudnia

Ostatnie w tym roku warsztaty zorganizowane przez Fundację JWP w ramach cyklu „Podróbki są groźne” dotyczyć będzie ochrony naszych praw do wynalazku. Jak zwykle poprowadzą je fachowcy, zajmujący się tymi sprawami na co dzień i jak zwykle podczas ich szkoleń nie zabraknie praktycznych przykładów.

14 - 16 grudnia

W połowie grudnia odbędą się w Londynie Mistrzostwa Świata Pamięci, czyli w zapamiętywaniu. W poprzednich mistrzostwach, które odbyły się w Kantonie, bardzo dobrze wypali nasi reprezentanci, bracia Bartłomiej i Tobiasz Boralowie. Wybierają się oni również do Londynu, a w międzyczasie potwierdzili swoją absolutną dominację w kraju na mistrzostwach Polski w Bydgoszczy. Wygrali razem aż 8 z 10 dyscyplin, ustanawiając przy tym pięć rekordów kraju.

4 grudnia

Barbórka to nie tylko górnicze święto ale i imieniny Barbary Jończyk, prezesa Europejskiego Forum Przedsiębiorczości, która zaprosiła na nie wszystkich klubowiczów do Galerii Czajka Dorum Art, a dla której było to też uroczyste otwarcie po przeprowadzce do nowej siedziby. Uczciliśmy także wspólnie wszystkie klubowe Basie. Ta nowa tradycja będzie na pewno w przyszłym roku kontynuowana.

30 listopada

Oficjalne otwarcie Galerii Czajka Dorum Art nastąpi w przyszłym tygodniu w Barbórkę (zaproszenia zostały wysłane) ale już w piątek wydarzy się coś bardzo ciekawego, co przyciągnie tam media. My też jesteśmy zaproszeni. To także okazja by zobaczyć, jak urządziła się tu Galeria Czajka, która na Lubelską dopiero co przeniosła się z Konesera na Ząbkowskiej.

27 listopada

Konkurs Laur Innowacyjności 2012 odbył się po raz drugi, przy czym widać było, jak ten konkurs urósł od pierwszej edycji. Tym razem wręczono 23 nagrody w dwunastu kategoriach. Były to złote, srebrne i brązowe laury. Tak jak w zeszłym roku objęliśmy ten konkurs naszym patronatem.

25 listopada

Gwiazdą najbliższego Forum Humanum Mazurkas będzie znany tenor i mecenas naszej klubowej akademii muzyki, Iwo Orłowski, a zorganizowana z okazji 20-lecia pracy twórczej jubileuszowa gala najważniejszym punktem jej programu. Dodajmy jeszcze, że wystąpi nie sam, bo towarzyszyć mu będą gwiazdy opery i operetki oraz  nosząca jego imię orkiestra Viva Iwo. Jesteśmy jako klub partnerami tego wydarzenia.

23 listopada

Na kolejnej biznesowej kolacji spotkaliśmy się w restauracji Bacio di Angelo. Gwiazdami wieczoru byli Iwona Węgrowska i Roland Bilicki z romskiego zespołu Romanca.  I oczywiście sama restauracja, której nazwa po włosku oznacza pocałunek anioła…

21 listopada

Konkurs ma już długą tradycję, jego pierwsza edycja odbyła się bowiem w 1994 roku. Nagradzane są w nim firmy produkcyjne, handlowe i usługowe, w tym rzemieślnicze, należące do sektora małych i średnich przedsiębiorstw, te najbardziej dynamiczne, innowacyjne i umiejące dzięki temu sprostać konkurencji na rynku. Liderzy. W tym roku kapituła konkursu postanowiła nagrodzić 17 firm. Po raz kolejny już nasz klub i Europejskie Forum Przedsiębiorczości objęły ten prestiżowy konkurs swoim patronatem medialnym.

pierwsza strona << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 >> ostatnia strona
Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu