administrator
20 - 22 września

China Expo odbędzie się w Warszawie po raz drugi i po raz drugi obejmujemy nad tym wydarzeniem patronat. Pierwsze Expo było największym wydarzeniem tego typu w Polsce w zeszłym roku i chyba nawet w ogóle. Ze względu na rangę stosunków gospodarczych z Chinami to powinno przynajmniej powtórzyć sukces tamtego. Tak, jak w zeszłym roku Expo odbędzie się w warszawskim Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska na Marsa.

8 marca

Znany tenor i mecenas naszej klubowej akademii muzyki obchodził jubileusz dwudziestu lat występów na scenie. W Galerii Porczyńskich odbył się z tej okazji porywający koncert (z udziałem oczywiście jubilata), nie zabrakło też wielkiego tortu, bo jak jubileusz, to jubileusz!

9 marca

Tym razem na nasze klubowe spotkanie zaprosiliśmy do restauracji Krasnodwór. Wiedzieliśmy, że mają tam świetną kuchnię i pod tym względem się nie zawiedliśmy. Ale nasz pomysł na ten wieczór nie ograniczał się do biznesowej kolacji. Miało być uroczyście, kobieco, biznesowo i na luzie…

25 lutego

U naszego klubowicza, w Galerii Czajka w Koneserze zbiorą się słuchacze szkół artystycznych ROE, by zaprezentować czego się nauczyli. I co są warci, by ująć to najkrócej. Europejskie Forum Przedsiębiorczości (dzięki wsparciu którego organizacja warszawskiego wieczoru była możliwa) wraz z klubem są partnerami tego wydarzenia.

16 lutego

Max Mara Fashion Group  zaprosiła nas na pokaz swojej nowej kolekcji mody marki Marina Rinaldi przygotowanej na wiosnę i lato, a mecenas naszej klubowej akademii muzyki, tenor Iwo Orłowski,  na towarzyszący temu pokazowi koncert w znanym nocnym klubie The Eve. Warto było skorzystać z tego zaproszenia.

15 lutego

To seminarium zorganizowane przez Mazowiecką Izbę Rzemiosła i Przedsiębiorczości we współpracy z Parlamentem Hanzeatyckim ma pomóc izbom i innym instytucjom otoczenia biznesu w znalezieniu odpowiedzi na pytanie, co mogą zrobić aby pomóc wspieranym przez nie firmom w wejściu na rynek międzynarodowy. Europejskie Forum Przedsiębiorczości znalazło się wśród tych, którzy zostali zaproszeni do wzięcia w nim udziału. Jest ono elementem programu Baltic Supply wspieranego ze środków pomocowych Unii Europejskiej.

11 lutego

Wielki pokaz mody w Wilanowie to była zaledwie polska odsłona międzynarodowego, polsko-brytyjskiego projektu, nad którym jako klub objęliśmy patronat. Czeka nas jeszcze druga (może nawet ważniejsza), w prestiżowym Somerset House w Londynie. Ale i tak poczuliśmy oddech wielkiego świata, w którym moda trochę dla nas niepostrzeżenie zamieniła się w dziedzinę sztuki i to sztuki czystej. Tu już nie chodzi o to, co powiesimy lub chcielibyśmy powiesić u siebie w szafie…

10 luty

Na drugie spotkanie z cyklu akademii dobrego stylu Europejskie Forum Przedsiębiorczości zaprosiło klubowiczów wspólnie z projektantką Anna Krzyżanowską, do jej pracowni w Hotelu Europejskim. Był nie tylko pokaz mody. Był też Walentynowy tort i… Ale może po kolei. Od razu jednak możemy napisać, że wieczór udał nam się nadzwyczajnie.

6 - 10 lutego

Od 6 do 10 lutego odbywały się na całym świecie wydarzenia związane z Międzynarodowym Tygodniem Networkingu. Także w Polsce. Były wykłady o tym, czym networking jest i oczywiście spotkania, podczas których można się było przekonać, jak to działa. Tak jak w zeszłym roku jako klub byliśmy partnerem organizatorów jego krajowej edycji, BNI Polska. Odnogi organizacji zrzeszającej na świecie ponad 140 tysięcy członków.

30 stycznia

Na pierwsze w tym roku spotkanie zaprosiliśmy do restauracji ToBaYa, którą prowadzi nasza klubowiczka, Monika Marzec. Naszymi specjalnymi gośćmi byli Bartłomiej i Tobiasz Boralowie, polscy reprezentanci na Mistrzostwach Świata Pamięci w Kantonie. Przypomnijmy, że jako klub byliśmy oficjalnym opiekunem naszej skromnej, bo tylko dwuosobowej reprezentacji, która mimo to wróciła z nich nie bez sukcesów. Natomiast nasz klubowicz, doświadczony doradca inwestycyjny Andrzej Spuła, opowiedział o tym, jak inwestować z głową.

29 stycznia

Fundacja ForMusic, na organizowane przez którą koncerty i spotkania o muzyce obejmując nad nimi patronat zapraszaliśmy w zeszłym roku wielokrotnie, obchodziła swoje pierwsze urodziny. Uczciła je koncertem w Galerii Freta, na który zaprosili wszystkich swoich sympatyków i oczywiście nas. Koncertem, jak wszystko co robią wyjątkowym. Nie zabrakło też niespodzianek...

21 stycznia

Na uroczystości w warszawskim Teatrze Wielkim (miejsce jest od lat niezmienne) klub reprezentowali prezes Barbara Jończyk i dyrektor Rafał Korzeniewski. Nie zabrakło wśród nagrodzonych klubowicza, diament do Statuetki Lidera Polskiego Biznesu odebrał DELIC-POL S.A. Był mocny polityczny akcent, po raz pierwszy w dziedzinie polityki zagranicznej: nagrodę specjalną BCC otrzymał premier Turcji Recep Tayyip Erdoğan. Głos biznesu za Turcją w Unii Europejskiej, która odgrywa też coraz większą rolę w wymianie zagranicznej Polski (co mocno podkreślono).

styczeń

Konferencje i seminaria (w tym zestawieniu znalazły się też wykłady). To, co polecamy. Na wszystkie wstęp jest bezpłatny, nie jest to więc reklama ani oferta handlowa. Garść jedynie propozycji na styczeń (i jedna na luty) ale rok się przecież dopiero rozpoczął.

życzenia świąteczne

Nie zapomnieliśmy o świątecznych życzeniach. I choć wokół Polski szaleje kryzys i nic nie zapowiada jego rychłego końca, a nawet właśnie dlatego, życzymy po prostu wesołych i szczęśliwych świąt. I mnóstwa prezentów!

16 grudnia

Na nasze świąteczne spotkanie zaprosiliśmy tym razem do Galerii Czajka, miejsca, które niedawno dopiero odkryliśmy i udało nam się skłonić jego gospodarzy, aby przystąpili do naszego klubu. Miejsca, dodajmy od razu, magicznego. Był świątecznie już zastawiony stół. I poważny program artystyczny.

14 grudnia

Do mieszczącej się w Hotelu Europejskim pracowni Anny Krzyżanowskiej zaprosiliśmy na pierwszy z cyklu pokazów mody zorganizowanych w ramach naszej Akademii Dobrego Stylu. Był to pokaz mody biznesowej, a więc zupełnie innej niż ta zaprezentowana podczas pokazu towarzyszącemu otwarciu pracowni na początku grudnia. Był też (nieco spóźniony) imieninowy tort prezes Basi Jończyk.

pierwsza strona << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 >> ostatnia strona
Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu