administrator
29 września
W kolejny klubowy poniedziałek wybraliśmy się do salonu piękności Milord w Alei Waszyngtona. Jednego z całej sieci prowadzonej pod tą nazwą przez naszego klubowicza w Warszawie i okolicach.
25 września
Na MaskaFashionNight zaproszono nas po raz kolejny, na pierwsze w pełni powakacyjne już spotkanie  z tego, zapisanego już na stałe w naszym klubowym kalendarzu, cyklu. Tym razem czekał nas (prócz innych atrakcji) pokaz mody Dory Krynickiej, która ubierała finalistki tegorocznego konkursu Miss Polonia.
23 września
Nasz partner demosEUROPA – Centrum Strategii Europejskiej oraz Newsweek Polska zaprosili nas na debatę, w trakcie której podjęta zostanie próba odpowiedzi na to pytanie. Gościem specjalnym był Declan Ganley, lider obozu przeciwników traktatu w Irlandii, a debatowali z nim Paweł Świeboda, prezes demosEuropa oraz Michał Kobosko, redaktor naczelny Newsweek Polska. Objęliśmy nad nią jako Klub patronat medialny.
22 września

W kolejny klubowy poniedziałek zaprosiliśmy członków klubu na kojarzenie ofert gospodarczych. Imprezę w działalności klubu już tradycyjną, mającą na celu wykorzystanie możliwości, jaka tkwi we współpracy pomiędzy firmami wchodzącymi w skład klubu. Ale by móc je wykorzystać, trzeba je wpierw poznać i taki był zamysł tej imprezy.

15 września
Ten poniedziałek spędziliśmy na kręglach w  ARCO, u członka naszego klubu, w ramach naszej klubowej Akademii Zdrowia i Kultury Fizycznej. Odtąd na kręglach spotykać się będziemy w ARCO regularnie, w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca.
12 września
Ten koncert we wspólnym wykonaniu Królewskiej Orkiestry Symfonicznej przy Pałacu w Wilanowie i zespołu Noche de Boleros – nad którym jako klub objęliśmy patronat medialny – był okazją do sprawdzenia, czy muzyka latynoska potrafi naprawdę rozgrzać.
7 września
To była pierwsza nasza wspólnie z Lionsami zorganizowana impreza. Przede wszystkim dopisała pogoda, bo nie ma udanego pikniku bez dobrej pogody. Plan awaryjny po prostu nie istnieje. A pogoda była nawet nie jesienna ale po prostu letnia. Jak wielkie mieliśmy jeśli idzie o pogodę szczęście, o tym przekonać mogliśmy się już nazajutrz.
29 sierpnia
Kolejnej imprezy z tego cyklu, nad którym jako Klub objęliśmy patronat, nie sposób zaliczyć do nieudanych. Bez wątpienia przyczyniła się do tego zapowiedź występu Patrycji Kazadi.
12 sierpnia
Na spotkaniu w Domu Polonii w Warszawie Barbara Jończyk z Europejskiego Forum Przedsiębiorczości, administratora naszego klubu oraz Krystyna Tarasiuk z Lions Club rozmawiały o nawiązaniu współpracy pomiędzy oboma klubami.
16 sierpnia
Letni Koncert Galowy miał być inauguracją naszej klubowej Akademii Muzyki i okazał się inauguracją niezwykle udaną. W roli głównej wystąpiła Królewska Orkiestra Symfoniczna przy Pałacu w Wilanowie ale tym razem koncert odbył się nie w Wilanowie ale w amfiteatrze w Parku Sowińskiego na Woli.
13 lipca
Ilu ludzi może powiedzieć o sobie, że historia potoczyła się właśnie dzięki nim tak a nie inaczej? On mógł. Dużo, jak na historyka od czasu bardzo już przeszłego, czyli od średniowiecza.
30 czerwca
Zostaliśmy przez Centrum Stosunków Międzynarodowych zaproszeni do wzięcia udziału w konferencji, której temat opisuje jedno z najważniejszych wyzwań, przed jakim stoi Unia Europejska. A już na pewno jedno z zasadniczych z punktu widzenia Polski. Od tego bowiem, jak ułożą się stosunki Unii Europejskiej z jej wschodnimi sąsiadami zależy bowiem to, czy będziemy tylko peryferiami Europy, czy też zwornikiem Wschodu i Zachodu.
27 czerwca
Na konferencję, która odbyła się na Wiejskiej zaprosiło nas Centrum Stosunków Międzynarodowych, które zorganizowało ją wspólnie z Komitetem Działań na Rzecz Demokracji Europejskiej (Action Committee for European Democracy - ACED). Uczestniczył w niej również Guliano Amato, były premier Włoch i twórca komitetu.
26 czerwca
Pokazy mody w Masce na stałe już zostały wpisane do kalendarza naszych klubowych imprez, nie mogło więc nas tam zabraknąć. Tym razem był to pokaz mody ślubnej firmy Angel.
23 czerwca
Pierwsza z całej serii debat poświęconych wynikowi referendum w Irlandii odbyła się już w tydzień po nim. Bo jak to ujęliśmy, zachęcając klubowiczów do skorzystania z zaproszenia od naszego partnera i zarazem jednego z jej organizatorów demosEUROPA – Centrum Strategii Europejskiej, coś z tym irlandzkim referendum zrobić trzeba. Tylko co?
pierwsza strona << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 >> ostatnia strona
Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu