administrator

  8 grudnia Izabela Kopeć wystąpi w Kuźni Kulturalnej !

więcej


Nasza klubowiczka, znakomirta mezzosopranistka Izabela Kopeć wystąpi 8 grudnia w Kuźni Kulturalnej w Wilanowie z recitalem pieśni Astora Piazzolli. Artyści, którzy towarzyszą solistce, to znakomici muzycy doskonale czujący styl tango nuevo. Piazzolla. „Show Me Your Tango” to muzyka do słuchania i snucia refleksji w dobrym towarzystwie i przy wybornym winie. To podróż przez południowe krajobrazy pełne namiętnej miłości, wielkiej pasji, radości i beztroski...

 

Gościem specjalnym zaproszonym przez Izabelę Kopeć będzie genialny bandoneonista, Argentyńczyk Gilberto Pereyra, założyciel i członek wielu zespołów grających tango, który towarzyszył w trasach koncertowych legendarnej Milvie.

 

Wyjątkowego argentyńskiego smaku dodadzą wirtuozi skrzypiec Maciej Lulek i gitary klasycznej Robert Horna. Na fortepianie zagra znakomity pianista i aranżer Tomasz Filipczak, a całości dopełni ekspresyjną grą kontrabasista Wojciech Gumiński.

 

niedziela 8 grudnia, godzina 20.30

Kuźnia Kulturalna w Wilanowie

ul. Kostki Potockiego 24

 

Bilety w cenie 120 złotych do nabycia na:


kliknij i kup bilet

 

„W słodyczy anielskiego śpiewu pobłyskuje srebrna nić splatająca gwiazdy i słońca, i księżyce wszechświata razem z najdrobniejszymi zakończeniami nerwowymi naszych mięśni i ścięgien – które zapragną kołysania, drżenia i posuwistych piruetów argentyńskiej poezji tańca”, podkreśla dr Ewa Woydyłło, która zdradziła swoją odwieczną miłość do tanga.

 

 

Podczas koncertu, który odbędzie się 8 grudnia w Kuźni Kulturalnej w Wilanowiewysłuchać będzie można kilkunastu argentyńskiego tang, a wśród nich Vuelvo al sur, Los Pajaros perdidos, Milonga en ay Menor, a także pięknej pieśni pt. „Oblivion”, do której został zrealizowany teledysk.

 

„Nie sposób w tej muzyce się nie zatopić. Nie sposób słuchać tylko dźwięków, trzeba całym sobą w tej muzyce się pogrążyć, poddawać się jej aż do całkowitego zniewolenia”, pisze psycholożka E. Woydyłło w książeczce do płyty Izabeli Kopeć „Piazzolla. Show Me Your Tango”.

 

obejrzyj teledysk z nagraniem pieśni

 
Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu