administrator
11 października

Goldenmark: ekskluzywny pokaz wyjątkowego albumu
klubowicze klubowiczom

więcej


Firma Goldenmark, Członek Premium naszego klubu, zaprasza 11 października do swojej siedziby na specjalny pokaz niezwykłego albumu ze zdjęciami fresków z Kaplicy Sykstyńskiej. Podczas spotkania będziemy mieli okazję poznać też działalność i ofertę firmy, w skład której wchodzą również złoto, diamenty i monety ze szlachetnych kruszców, tzw. bulionowe. Gospodarze zapraszają też na koktajl z lampką wina!


Kilka słów o albumie:

 

Przygotowanie albumu ze zdjęciami fresków z kaplicy Sykstyńskiej zajęło aż 5 lat, wykonano 270 tysięcy zdjęć a kluczowe, wybrane freski odwzorowane są w skali 1:1. Nakład albumu jest limitowany, wynosi zaledwie 1999 egzemplarzy (wykluczono możliwość dodruku). Z 50 albumów przeznaczonych do sprzedaży w Polsce zostało już mniej niż 20. Warto rozważyć jego zakup, gdyż jest to także dobra, nie tracąca na wartości inwestycja!

 

czwartek 11 października, godzina 18.30

warszawska siedziba Goldenmark, ul. Świętokrzyska 20

gdzie to jest

 

Udział w spotkaniu jest dla członków klubu bezpłatny, prosimy jednak o wcześniejsze potwierdzenie obecności: rsvp@kie.biz.pl.

 

 

Poniżej do pobrania prezentacja, a tutaj znajdziemy relację z naszego spotkania latem w Muzeum Archidiecezji Warszawskiej

kliknij, aby pobrać prezentację

 

Jeśli obraz nie wyświetli się prawidłowo, aby pobrać prezentację kliknij tutaj.

 

 

Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu