administrator
17 czerwca

XXII Zawody Wędkarskie Aktorów im. Mariana Łącza
propozycja dla sponsorów (klub jest partnerem zawodów)

Znamy już datę Zawodów Wędkarskich Aktorów im. Mariana Łącza, których tradycyjnie już jesteśmy partnerami. Odbędą się one 17 czerwca na uhonorowanym przez nas Perłą EuroTurystyki Rancho pod Bocianem, które jest ich gospodarzem począwszy od XVI edycji. W zawodach weźmie udział ponad trzydzieści znanych osób, znanych choćby z powodu ich profesji: będą to aktorzy, ale też muzycy i dziennikarze. Wśród nich kobiety, bo wbrew powszechnej opinii one też oddają się tej pasji. Zmierzą się oni o będący główną nagrodą Puchar Tele Tygodnia Wydawnictwa Bauer, ale w jednej z kategorii puchar ufundował również nasz klub i tradycyjnie już w jego imieniu wręczy go zarząd klubu, Barbara Jończyk i Krzysztof Jończyk.


Prezes Krzysztof Jończyk wręcza ufundowany przez klub puchar Karolinie Nolbrzak, która zajęła trzecie miejsce

 

Zawody mają uczcić pamięć aktora Mariana Łącza, który był nie tylko świetnym aktorem, ale i bardzo dobrym piłkarzem. Piłkarską karierę porzucił dla aktorstwa, z kolejnej pasji, wędkarstwa ani myślał już zrezygnować. Zaraził nią nawet swoją córkę, również świetną aktorkę, Laurę Łącz. I to ona jest organizatorką zawodów.

 

Od lat już wspiera ją w ich organizacji Wydawnictwo Bauer, właściciel wydawanego w niemal milionowym nakładzie Tele Tygodnia. Zawsze też ten najpoczytniejszy polski tygodnik obszernie je relacjonuje. My też to oczywiście zrobimy, na stronie i w naszym magazynie przedsiębiorcy@eu. Poniżej relacje z poprzednich zawodów:

 

relacja z XXI edycji zawodów, kliknij tutaj

 

relacja z XX edycji zawodów, kliknij tutaj

 

relacja z XIX edycji zawodów, kliknij tutaj

 

relacja z XVIII edycji zawodów, kliknij tutaj

 

relacja z XVII edycji zawodów, kliknij tutaj

 

relacja z XVI edycji zawodów, kliknij tutaj

 

Trwające cały dzień zawody, które zakończą się ceremonią wręczania nagród i poczęstunkiem, to bardzo medialne wydarzenie, relacjonowane nie tylko przez nas i Tele Tydzień. Są telewizje, te internetowe i te tradycyjne, są wszechobecni fotoreporterzy. Warto to wykorzystać, zdobyć prawo do ustawienia swojego stoiska czy baneru. Poszukiwani są też fundatorzy nagród dla zwycięzców, które wręczone zostaną zwycięzca, a wliczając nagrody pocieszenia, praktycznie wszystkim. Przypominamy, że wśród uczestników są też panie!

 

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z organizatorem, Laurą Łącz i Agencją Artystyczną Laura, telefon 601 366 290 bądź mail agencja@agencjalaura.pl w celu ustalenia warunków.

 

 

 

Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu