administrator
7 czerwca

O bezpieczeństwie w chmurze od strony prawnej, o zastosowaniu międzynarodowej normy PN-ISO/IEC 27001:2014-12 Technika informatyczna - Techniki bezpieczeństwa - Systemy zarządzania bezpieczeństwem informacji - Wymagania (ma ona już polską wersję). A także stronie technicznej. Jednym z organizatorów jest Polski Komitet Normalizacyjny.


3 czerwca

Na turniej, w którym weźmie udział także nasz klubowicz, Nalewki Staropolskie, zapraszają nas właściciele Dworu Anna, Anna i Kazimierz Gajkowie z rodziną. A w jury konkursu zasiądzie między innymi Laura Łącz i Marian Woronin. W programie wieczoru też staropolska uczta (z nalewkami oczywiście), występ Iwo Orłowskiego i pokaz sztucznych ogni. 


6 maja – 10 czerwca, 16 miast

Znakiem towarowym jest zarówno znaczek z marką samochodu, jak i króliczek Playboya. A także oczywiście logo naszej firmy. Jednym ze sposobów jego ochrony jest jego rejestracja. Do udziału w seminariach Urząd Patentowy zachęca nie tylko tych, którzy z tym tematem nie mieli dotąd styczności, ale także tych, którzy pewną wiedzę i doświadczenie już posiadają, bowiem ostatnie nowelizacje ustawy o prawie własności przemysłowej wprowadziły tu szereg istotnych zmian. 

8 i 9 czerwca

Kongres to flagowe przedsięwzięcie Krajowej Izby Gospodarczej. Po roku przerwy kongres wraca znów do Centrum Nauki Kopernik. Tegoroczny kongres to cztery składające się nań bloki. Chyba najważniejszy z nich to cyfryzacja (blok digital), potraktowana, jako lewar polskiej gospodarki. Tak brzmi zresztą temat jednego z kongresowych paneli.

21 maja

Organizatorzy mistrzostw zapraszają do wzięcia w nich udziału wszystkich, którzy chcą przeżyć prawdziwą przygodę i sprawdzić, w jakiej kondycji jest ich pamięć. Trzeba będzie zapamiętać - i mamy na to tylko dwie minuty - ciąg 150 cyfr i odtworzyć go we właściwej kolejności. 

9 czerwca

Podczas tego szkolenia spróbujemy… poznać siebie, bo najskuteczniejsi w swoich działaniach jesteśmy wtedy, gdy wykorzystujemy nasze własne predyspozycje. Są narzędzia pozwalające takie predyspozycje rozpoznać i skorzystamy z jednego z nich, polskiego, a więc dostosowanego do naszych realiów modelu FRIS®. Naszymi ekspertami będą Ewa Daroszewska i Rafał Foss, założyciele wykorzystującej tę metodę Akademii Dobrego Czasu

23 czerwca

Głosowanie trwa. Sondaże do ostatniej chwili dawały szanse na zwycięstwo to jednej, to drugiej stronie, a różnice były dosłownie o włos. Pozostaje więc poczekać na wynik. Ale to okazja, aby się zastanowić, co by było gdyby górę wzięli jednak przeciwnicy Unii? Miesiąc temu taką analizę przygotował Polski Instytut Spraw Międzynarodowych i warto się nad nią pochylić. 


31 maja

Do udziału w odbywającej się na Giełdzie Papierów Wartościowych konferencji zaprasza nas jej organizator, Gazeta Giełdy „Parkiet”. Rozpocznie ją debata o tym, w co dzisiaj lokować oszczędności? W akcje, obligacje, czy nieruchomości? To też oczywiście pytanie o perspektywy samej Giełdy... 


24 maja

Po raz już trzeci spotykają się sygnatariusze Karty Różnorodności, ci, którzy chcą ją podpisać i wreszcie ci, którzy dopiero o tym myślą i chcą się dowiedzieć więcej o tej promowanej przez Komisję Europejską inicjatywie. 


8 i 9 czerwca

Dokładnie tak, nagrodą dla zwycięzców konkursu MUZA 2015 było bowiem zorganizowanie im indywidualnych wystaw. Podczas ostatniego konkursu MUZA nagrodzono twórców najlepszych prac inspirowanych twórczością Magdaleny Abakanowicz. Zadanie było trudne, może nawet arcytrudne, chodzi o jedną z najoryginalniejszych polskich artystek, co w normalnej sytuacji może oznaczać ryzyko oskarżenia o plagiat. 

3 czerwca

Na kolejne Forum z tego cyklu zaprasza nas EDUVISION, członek premium naszego klubu. Tym razem do Warszawy, odbędzie się ono w hotelu Lord na Okęciu. Dowiedzieć się będzie można między innymi o dostępnych dla małych i średnich przedsiębiorstw narzędziach oraz o roli wizerunku. A zakończy je występ Piotra Szwedesa. Objęliśmy je patronatem naszego klubu. 

22 maja

Znów zapraszają nas do MCC Mazurkas Andrzej Bartkowski i Andrzej Hulewicz, tym razem na wielkie muzyczne show, będące benefisem Szymona Kawalli. Zaśpiewa znana bywalcom Justyna Reczeniedi, a także Adrianna Godlewska i piękna Ae Ran Kim. Będzie też solo na skrzypcach w wykonaniu Joanny Kawalla… Przypomnijmy jeszcze, że za stworzenie Forum Humanum Mazurkas nagrodziliśmy Andrzeja Bartkowskiego i Andrzeja Hulewicza nagrodą specjalną Pereł EuroTurystyki.

8 września

Tuż po wakacjach odbędą się na Stadionie Narodowym największe tego typu targi w Polsce. Towarzyszyć im będzie branżowa konferencja, targi kariery oraz gala IT Future Award, która odbędzie się dzień wcześniej. Do opisu tego, czego to wydarzenie będzie dotyczyć, wystarczą zaledwie dwie litery: IT. W tym roku do udziału w IT Future Expo zaprasza nas ze swojej słynnej kawalerki Łukasz Jakóbiak, który pojawi się na tam w realu i poprowadzi jeden z wykładów.

2 czerwca

Przedsiębiorstwa rodzinne to jeden z filarów także naszej gospodarki. To, czy wiek XXI będzie erą firm rodzinnych, jak brzmi tytuł jednego z referatów, to teza wymagająca jeszcze zweryfikowania (mamy na to 84 lata), na pewno jednak warto przyjrzeć się temu, skąd biorą one środki na funkcjonowanie i rozwój. Rozważane będą różne rozwiązania, po sięganie przez nie po środki unijne, a nawet wejście na giełdę. 

20 maja

Do Warszawy przyjadą uczestnicy również jubileuszowego XXXV Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Cerkiewnej „Hajnówka 2016” w Białymstoku. Nie wdając się w szczegóły (chyba nie warto), wyjaśnić wypada tyle, że od 2002 roku, po tym, jak pokłócili się jego ówcześni organizatorzy, festiwal odbywa się w Białymstoku. Wybrać się tam na festiwal na pewno warto, ale muzyki cerkiewnej w najlepszym wykonaniu posłuchać możemy także w Warszawie, w zborze ewangelicko-augsburgskim na placu Małachowskiego. 

19 maja

Organizujemy je, aby umożliwić członkom klubu zaprezentowanie oferty ich firm. I lepiej poznać się wzajemnie. Spotkamy się tak, jak podczas poprzedniego, październikowego kojarzenia ofert w gmachu Krajowej Izby Gospodarczej, gdzie siedzibę ma też nasz klub. A na koniec zaprosimy na bankiet i na rozmowy w kuluarach.

pierwsza strona << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 >> ostatnia strona
Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu