administrator
termin zgłoszenia przedłużony do 30 czerwca

Konkurs przez wiele lat miał charakter lokalny, warszawski i mazowiecki, od czterech już lat ma charakter ogólnopolski. W tym roku, jako klub, dołączyliśmy do grona jego partnerów, a prezes Barbara Jończyk została zaproszona do kapituły konkursu. I informacja najważniejsza, czas na dokonanie zgłoszenia udziału w konkursie naszej firmy mamy jeszcze do 20 maja. 

8 maja w Warszawie...

To oczywiście nawiązania do tytułu książki generała Romana Polko, pod którego dowództwem GROM odniósł swoje największe, najbardziej spektakularne sukcesy. On też był głównym bohaterem zorganizowanego w ramach tegorocznej edycji Akademii Przedsiębiorcy spotkania w warszawskim hotelu Hilton. Oczywiście nie chodziło o to, by rozgromić konkurencję fizycznie.

8 maja

Byliśmy zaproszeni do udziału w Forum Biznesowym Polska-Luksemburg. Luksemburg kojarzymy, najzupełniej słusznie, z bankami i będzie to jeden z wiodących tematów Forum, ale mowa też będzie podczas równoległych sesji o logistyce i czystych technologiach oraz technologiach kosmicznych, czyli sięgniemy gwiazd, tak zresztą dosłownie („reaching stars together”) sformułowano temat tej sesji. 

17 kwietnia

Po raz już kolejny gościliśmy we Florianie i znów nie zawiodła nas jego wyborna kuchnia. A że spotkaliśmy się tuż przed świętami, nie zabrakło świątecznych życzeń, głównym bohaterem naszego spotkania uczyniliśmy jednak kobietę.

4 i 5 czerwca w Krakowie

W dniach od 4 do 5 czerwca odbył się kongres, na którym ponownie spotkali się przedstawiciele trzech środowisk: biznesu, edukacji i administracji, aby kontynuować dyskusję o przyszłości HR w dobie globalizacji, o najważniejszych wyzwaniach dla rynku pracy oraz kluczowych zagadnieniach XXI wieku, takich jak ZAUFANIE, INSPIRACJE i EFEKTYWNOŚĆ

1 maja

Do Warszawy przyjechali najlepsi znawcy i mówcy biznesu DS i MLM. Może jest odrobina przesady w stwierdzeniu, że jest to historyczne, unikatowe przedsięwzięcie w branży sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego, ale ta przesada wpisana jest w ten rodzaj biznesu i chyba dobrze mu służy. 

29 kwietnia

Z tym, co było tematem tego seminarium, mamy do czynienia praktycznie na co dzień. Bo logo ma niemal każda firma, logami często opatrujemy też swoje produkty. A to właśnie są znaki towarowe, o których mowa w temacie seminarium. 

10 maja w Zabrzu

Show odbyło się 320 metrów pod ziemią, w kopalni węgla, w której już od niemal wieku się go nie wydobywa, ale przez wiele lat pełniła rolę kopalni doświadczalnej. Dziś jej zachowane chodniki zwiedzają turyści, a my wspólnie z organizatorami odwiedziliśmy największą komorę dawnej kopalni, komorę badawczą K8. 

wernisaż 16 kwietnia, czynna do 10 maja

Znów zawirowały w tańcu baletnice, uchwycone w obiektywie Dmitry Savchenko, który robi to z takim uczuciem, jak Degas swoim pędzlem. A pomiędzy nimi przemknęły się także wilanowskie debiutantki, przygotowujące się do swoje go wielkiego balu. Tym razem u naszego klubowicza, w autorskiej Galerii van Golik na warszawskiej Saskiej Kępie. 

prapremiera 8, premiera 9 kwietnia

To najnowszy projekt teatralny Teatru SABAT Małgorzaty Potockiej, muzyczno-rewiowy spektakl poświęcony Annie German, charyzmatycznej piosenkarce i ikonie polskiej i nie tylko zresztą polskiej sceny muzycznej, jej popularność wykraczała znacznie poza granice naszego kraju. Z bogatego repertuaru wybrano utwory najpopularniejsze i zarazem najbardziej charakterystyczne dla poszczególnych etapów jej drogi artystycznej. I co jest odważnym posunięciem, postanowiono przedstawić je w nowych aranżacjach. 

3 kwietnia

W dniu 3 kwietnia br. odbyła się wernisaż wystawy akwarel Bartłomieja Michałowskiego zorganizowanej u naszego klubowicza, w restauracji Florian. Artysty związanego z Kazimierzem Dolnym, współzałożyciela Kazimierskiej Konfraterii Sztuki, gdzie prowadzi jedną z dwóch swoich autorskich galerii (drugą ma w swoim rodzinnym Lublinie). Miasteczko jest jednym z ważniejszych tematów jego obrazów, także tych, które można było zobaczyć we Florianie. Obraz z widokiem Kazimierza znalazł się też na zapowiadającym wystawę plakacie. 

16 kwietnia

16 kwietnia wzięliśmy uział w forum zorganizowanym przez redakcję Pulsu Biznesu. Forum poświęcone było biznesowi, który wiąże się z możliwością inwestowania w fundusze Private Equity & Venture Capital, jak i pozyskania od nich kapitału na rozwój własnej firmy. 

27 marca

Podczas marcowej kolacji biznesowej bawiliśmy w Arco, w mieszczącej się tam włoskiej restauracji Navona i na największej w Warszawie kręgielni. Przyjęliśmy też uroczyście do naszego grona nowych członków klubu.

9 kwietnia

Do udziału w forum zaprosiło przedsiębiorców Ministerstwo Gospodarki, w którego siedzibie ono się odbyło. Forum otworzyli wspólnie wicepremier i minister gospodarki Janusz Piechociński oraz ambasador Belgii Johan Van Dessel. W programie forum nacisk położono na inwestycje, możliwości inwestowania zarówno w Belgii (to oferta dla przedsiębiorców z Polski), jak i w Polsce (to oferta dla przedsiębiorców belgijskich). 

pierwsza strona << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 >> ostatnia strona
Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl