administrator
12 października

Pokaz mody był inny niż zwykle, bo w roli modelek w hotelu Mazurkas w podwarszawskim Ożarowie wystąpiły polskie aktorki, gwiazdy dużego i małego ekranu. Zastąpiły one zawodowe modelki o figurze zestandaryzowanej i opisanej zapewne w jakiejś normie, poruszające się w równie zestandaryzowany, właściwy zawodowym modelkom sposób. Bo tu o różnicy decydował też gest, ruch czy nieco inny krok. 

3 października

Na prezentację najnowszego modelu Audi A3 Limousine zaprosił nas do swojego salonu Audi na ul. Radzymińskiej, klubowicz, warszawski dealer tej marki, Szewczyk Auto. Byliśmy jako klub razem z magazynem przedsiębiorcy@eu partnerem tego wydarzenia. 

27 września

Na wrześniową kolację biznesową zaprosiliśmy na Jasną, do restauracji, której adres jest zarazem nazwą: Jasna 24. Ugościł nas tam nowy członek naszego klubu. Ale atrakcji, które przygotowaliśmy, było oczywiście więcej. Znów też powiększyło się nasze klubowe grono i uroczyście przyjęliśmy do niego nowych członków. 

21 września

Sputnik nad Polską wystartuje 7 listopada i będzie to już siódma edycja tego filmowego, a tak naprawdę nie tylko filmowego festiwalu. Festiwalowe wydarzenia odbywać się będą w czterdziestu miastach. Niektóre z nich z nich odbędą się jeszcze przed ta oficjalna datą i stanowić będą zapowiedź festiwalu. Jednym z takich wydarzeń był Sputnik nad Bemowem. Byliśmy jako klub wraz z magazynem przedsiębiorcy@eu patronem tego wydarzenia.

więcej na targach, 12 – 14 września

Podczas pierwszej edycji targów na tak zatytułowanym seminarium połączone sale konferencyjne były szczelnie zapełnione (niektórzy z uczestników nawet stali). Co ciekawsze, na pytanie, kto był w Chinach co trzeci z obecnych podniósł rękę, nie byli to więc sami nowicjusze, wprost przeciwnie, a jednak przyszli. Nie inaczej było rok później. Zamieszczony poniżej materiał tematu na pewno nie wyczerpuje, zawiera jednak sporo wskazówek.

12 – 14 września

Po raz już trzeci zorganizowane targi to największe tego typu wydarzenie biznesowe w Polsce, a my jako klub też już po raz trzeci objęliśmy je swoim patronatem, w tym roku wspólnie z magazynem przedsiębiorcy@eu. Do Warszawy przyjechało w tym roku ponad dwustu producentów i eksporterów, by w hali ogromnej, przypominające lotniczy hangar hali MT Polska zaprezentować swoją ofertę i poszukiwać partnerów handlowych. 

9 września

Może budzić zdziwienie, dlaczego poświęcone im spotkanie zorganizowano na Stadionie Narodowym, a tak naprawdę nie powinno. Codzienność Stadionu Narodowego nie odbiega aż tak bardzo od codzienności innych wielkich stadionów. Trybuny zapełniają się tam wcale nie o wiele częściej, a prawdziwe życie toczy się na co dzień pod trybunami. Na Stadionie Narodowym jest tam między innymi jedno z najnowocześniejszych w Warszawie centrów konferencyjnych. 

zgłoszenia do 18 października

Dwa lata temu konkurs dopiero startował, rok temu nagrody (złote, srebrne i brązowe Laury) przyznawano w dwunastu kategoriach. W tym roku liczba kategorii ma wzrosnąć do dwunastu. Co prawda nie we wszystkich kategoriach przyznano komplet nagród, ale i tak świadczy to, że z innowacyjnością, a także współpracą między nauką a przemysłem nie jest w Polsce aż tak źle, jak się powszechnie przyjęło sądzić. Acz, chciałoby się, by było jeszcze lepiej, i temu, by tak się stało służyć ma ten konkurs. Po raz kolejny jesteśmy jako klub partnerem organizatora konkursu, Naczelnej Organizacji Technicznej.  

29 sierpnia

Na pierwszej po wakacjach kolacji biznesowej spotkaliśmy się w Novej Masce. Uroczyście przyjęliśmy tam do klubu, wręczając klubowe certyfikaty, aż jedenastu nowych członków. Grono członków  klubu znacznie się bowiem w ciągu wakacji powiększyło. Wręczyliśmy też klubowy certyfikat znanemu aktorowi Tomaszowi Stockingerowi, który zgodził się zostać mecenasem naszej klubowej akademii filmowej.  

28 sierpnia

Uroczystego otwarcia wystawy dokonali wspólnie gospodarze, Katarzyna Czajka i jej syn Michał Czajka , razem z kuratorem wystawy Krystyną Zbylut i Barbarą Jończyk z Klubu Integracji Europejskiej, który objął ją honorowym patronatem. Złożyły się na nią prace aż 21 artystów, w tym gospodarzy.

25 sierpnia

Na zorganizowane już po raz siódmy Forum Humanum Mazurkas zaprosił nas laureat tegorocznych Pereł EuroTurystyki, a dokładniej dwóch Pereł, bo otrzymał też nagrodę specjalną za inicjatywy na rzecz promocji polskiej kultury. Jedną z tych inicjatyw wymieniono w uzasadnieniu nagrody, było to właśnie Forum Humanum Mazurkas.

22 – 24 sierpnia

Zorganizowany przez Stowarzyszenie Profesjonalnych Mówców w Polsce festiwal odbył się już po raz trzeci. I po raz trzeci klub jest partnerem społecznościowym tego wydarzenia. W pierwszej chwili trudno wytłumaczyć, dlaczego tak go nazwano. Jeśli jednak posłuchaliśmy kilku festiwalowych wystąpień, to będziemy wiedzieli. 

17 sierpnia

Giełda kojarzy nam się z zupełnie innego rodzaju wydarzeniami, a już na pewno nie koncertami. A skorzystać z zaproszenia na pewno warto, bo na dziedzińcu Giełdy wystąpią znakomici bębniarze, światowej sławy francuski zespół „Les Tambours du Bronx” oraz Lech Janerka, jedna z najlepiej rozpoznawalnych twarzy polskiej sceny rockowej (ale też obecna na niej już ponad trzydzieści lat). 

8 lipca

Zorganizowane już po raz szesnasty zawody od paru już lat odbywały się w Białobrzegach. Tak miało być i tym razem, lecz uniemożliwiła to powódź, po której nie zdążono na czas przygotować łowiska i w tej awaryjnej sytuacji zorganizowano je na Rancho pod Bocianem, w zeszłym roku nagrodzonym Perłą EuroTurystyki. Okazało się to w sumie szczęśliwym trafem, walki z przeszło trzykilogramowym karpiem stoczonej przez Olgę Borys w Białobrzegach byśmy nie zobaczyli, tam po prostu nie ma tak dużych ryb. Jak co roku na zawody przyjechali znani aktorzy, a także dziennikarze i muzycy, wśród których nie brak zapalonych wędkarzy.

pierwsza strona << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 >> ostatnia strona
Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl