administrator
4 sierpnia

Do patronowania festiwalowi, którego celem jest promowanie zdrowia, kobiecego piękna i zdrowej kuchni Anna Kalata zaprosiła wszystkie Anny i Hanny, a tym spośród nich, które swoją zasługami dla promowania zdrowego stylu życia i innymi osiągnięciami zasłużą w oczach oceniającego je jury na miano wyjątkowych, zostaną podczas wieczornej gali wręczone statuetki z napisem „Sukces Anną pisany”. Jesteśmy jako klub partnerem organizatorów tego sympatycznego wydarzenia. Wszyscy klubowicze zaproszeni są też do wzięcia udziału w gali! 

Do klubu przystąpiło 35 nowych firm, w tym 7 jako Członkowie Premium. Nowe firmy, ale i te z dłuższym stażem miały możliwość wzięcia udziału w licznych spotkaniach organizowanych przez Klub Integracji Europejskiej. 


19 lipca

Na debatę, w której wezmą oprócz polskiego rzecznika opraw obywatelskich Adama Bodnara, także jego odpowiednicy z Austrii, Estonii, Irlandii oraz Katalonii, zaprasza nas Instytut Spraw Obywatelskich.

28 lipca

Nic w tym moralnie dwuznacznego. Nie wszystko da się zrealizować własnymi siłami, przez publiczną zbiórkę darów, czy pracę woluntariatu. Międzynarodowy Komitet Czerwonego Krzyaż organizuje też przetargi na dostawy towarów, czy świadczone usługi. I w przetargach tych startują firmy, które po prostu chcą na tym zarobić. To szansa również dla polskich firm. Na seminarium poświęcone możliwościom biznesowym, jakie się tu otwierają, zaprasza Punkt Informacyjny Międzynarodowe Zamówienia Publiczne PARP i Ministerstwo Spraw Zagranicznych. 

14 lipca

Debata, poświęcona współpracy w zakresie gospodarki i infrastruktury w ramach Grupy Wyszehradzkiej, odbędzie się z udziałem gości z tworzących ją wspólnie z Polską Węgier, Czech i Słowacji.  Zaprasza na nią Polski Instytut Spraw Międzynarodowych, a zorganizowane debaty w Pałacu na Wodzie to świetny pomysł i jest wyraźnie zaproszeniem do spaceru po parku, pełniącym tu rolę kuluarów. 

26 czerwca

Na Rancho pod Bocianem przyjechało w tym roku ponad tysiąc przedsiębiorców wraz z rodzinami, a także goście specjalni: aktorzy, ludzie estrady, dziennikarze. Tradycyjnie podczas gali wręczyliśmy nasze Perły EuroTurystyki, w tym roku było trzech laureatów. Nasza gala miała nietypowy jak na galę charakter. Zamiast white tie, czy black tie, poprosiliśmy naszych gości, by ubrali się wygodnie i zaprosiliśmy na piknik. Przygotowaliśmy wiele atrakcji, a w dobrej zabawie nie przeszkodziła nam nawet burza. 

18 - 21 sierpnia

To niezwykłe zawody, które jako klub objęliśmy swoim honorowym patronatem, odbędą się już po raz szósty. Znany już datę: 18 – 21 sierpnia. I miejsce, po raz kolejny będą to obiekty warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego na Bielanach. W sportowej rywalizacji zmierzą się tam dzieci, które wygrały wcześniej inną walkę – walkę z chorobą nowotworową. Bo również je, a nie tylko dzieci zmagające się z chorobą, obejmuje swoją opieką Fundacja Spełnionych Marzeń Małgorzaty i Tomasza Osuchów

14 lipca

Na kolejnym spotkaniu z cyklu klubowicze klubowiczom spotkaliśmy się w restauracji Wasabi. Restauracja mieści się w zaprojektowanym przez światowej sławy architekta gmachu Metropolitan przy placu Piłsudskiego a od niedawna jest naszym członkiem klubu.  Wasabi to piekielnie ostry zielony japoński chrzan, nieodłączny dodatek do sushi. Sushi to ich specjalność! 

21 lipca

Jeśli się wybierzecie w lipcu na Stadion Narodowy, będziecie zdziwieni liczbą tych, którzy wybiorą się tam mimo szczytu wakacyjnego sezonu. Będzie tam tłum. Przyjadą tam architekci i inżynierzy, którzy muszą projektować tak, by zapobiec powstawaniu pożarów, a jeśli wystąpią, ograniczyć ich skutki i nie dopuścić do ofiar w ludziach. Zobowiązują ich do tego zresztą przepisy. Będą też ci, którzy przygotowują i prowadzą inwestycje budowlane, a także zarządzają eksploatacją obiektów po ich zakończeniu. Bo to też koszty, które starają się oczywiście ograniczyć. Chcą zatem, by były to rozwiązania zarazem skuteczne, jak i najtańsze. 

16 i 17lipca

Dorośli na swój plenerowy festiwal „Sztuka ulicy” poczekać muszą do września. Dzieci mają go już w ten weekend. I wypada je tam zabrać, co jest pretekstem, by bawić się razem z nimi. Ale można wybrać się i bez nich, nic nam nie wiadomo o górnym limicie wieku. Do Warszawy przyjadą lalkowe teatry z Włoch, Holandii, Węgier, pobliskich Czech (dwa) i Słowacji.

4 lipca

Czy przez kryzys uchodźczy Europa przywróci granice? Od dwóch lat Unia Europejska zmaga się z coraz trudniejszą do opanowania falą imigrantów uciekających przed wojną, prześladowaniami lub po prostu biedą. Przybiera to formę współczesnej wędrówki ludów, wobec której niespójna polityka Unii oraz poszczególnych państw okazują się całkowicie nieskuteczne. Coraz częściej mówi się o przywróceniu kontroli na granicach poszczególnych państw. 

8 września

Tuż po wakacjach odbędą się na Stadionie Narodowym największe tego typu targi w Polsce. Towarzyszyć im będzie branżowa konferencja, targi kariery oraz gala IT Future Award, która odbędzie się dzień wcześniej. Do opisu tego, czego to wydarzenie będzie dotyczyć, wystarczą zaledwie dwie litery: IT. W tym roku do udziału w IT Future Expo zaprasza nas ze swojej słynnej kawalerki Łukasz Jakóbiak, który pojawi się na tam w realu i poprowadzi jeden z wykładów. Jesteśmy, jako klub, jednym z patronów tego wydarzenia, a magazyn przedsiębiorcy@eu znalazł się w gronie głównych patronów medialnych.

pierwsza strona << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 >> ostatnia strona
Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu