administrator
12 czerwca

To było pierwsze z cyklu śniadanie biznesowe. Poświęciliśmy je funduszom europejskim, a o tym, na co możemy liczyć jako przedsiębiorcy w ramach nowej perspektywy unijnej (czyli wieloletniego budżetu Unii), opowiedział nam Paweł Iwanek, ekspert z Varsovia Capital S.A. Dobra wiadomość: pieniędzy dla przedsiębiorców wcale nie będzie mniej, a nawet trochę więcej. Zła: trochę jeszcze trzeba będzie na nie poczekać. 

11 czerwca

Konferencję zorganizowano w dziesięciolecie przystąpienia Łotwy i Polski do Unii Europejskiej, a poświęcona była kwestii łamania praw człowieka. Imprezie towarzyszyło przyznanie nagród Victory of Human Rights. W warszawskiej Galerii Porczyńskich wręczyła je przewodnicząca kapituły, prezes Barbara Jończyk, która wygłosiła z tej okazji laudację. 

4 czerwca

To była pierwsza tego typu inicjatywa organizowana pod patronatem i przy współudziale Urzędu Miasta Ząbki i Europejskiego Forum Przedsiębiorczości. Ideą spotkania była prezentacja rozwiązań proekologicznych stosowanych w małych i dużych przedsiębiorstwach oraz gospodarstwach domowych wraz z możliwościami finansowania ich z funduszy Unii Europejskiej i Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. 

1 czerwca

Już po raz dziesiąty, jest to więc spotkanie jubileuszowe, nasi klubowicze, Andrzej Bartkowski i Andrzej Hulewicz zapraszają nas na Forum Humanum Mazurkas. Za tę inicjatywę, za stworzenie miejsca spotkań ludzi kultury, biznesu i mediów, ale i kulturze poświęconemu, przyznaliśmy im w zeszłym roku nagrodę specjalną Pereł Euroturystyki. A że to okrągłe dziesiąte spotkanie, wypada o tym przypomnieć. 

30 maja

Tym razem zaprosiliśmy naszych przedsiębiorców nie na kolację biznesową, ale na galę klubowej Akademii Dobrego Stylu. Było to pierwsze podobne doświadczenie, a że próba naszym zdaniem się powiodła, z pewnością nastąpi kontynuacja. Po raz pierwszy wręczyliśmy też statuetki „Gracje”. Otrzymały je ikony dobrego stylu: Bożena Dykiel, Anna Jurksztowicz i Ewa Błaszczyk.

wernisaż 26 maja

Już w poniedziałek 26 maja zapraszamy na wernisaż wystawy malarstwa Krzysztofa Wojtarowicza w galerii MOSTRA, zorganizowanej w dziesięciolecie jego śmierci. Wystawy, którą jako klub, wspólnie z magazynem przedsiębiorcy@eu objęliśmy swoim patronatem. Wernisażowi towarzyszyć będzie występ znanego nam już z klubowych spotkań muzyka, Jerzego Antoszkiewicza.

29 czerwca

Już po raz czwarty, na Rancho pod Bocianem i tradycyjnie pod koniec czerwca zaprosimy na Letnią Galę Przedsiębiorców. To wyjątkowe wydarzenie nie mogłoby się odbyć bez wsparcia ze strony naszych partnerów, do których należą:

27 maja

Zostaliśmy zaproszeni do udziału w „Zhejiang (China) – Poland Matchmaking Forum” zorganizowanym w Warszawie przez Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych wspólnie z China Council for the Promotion of International Trade (CCPIT), chińską rządową agencją będącą w dużym stopniu jej odpowiednikiem) oraz chińską ambasadą. Przybędą na nie do Polski przedstawiciele prawie siedemdziesięciu firm z chińskiej prowincji Zhejiang, na czele z gubernatorem prowincji Li Qiangiem, co nie jest w praktyce bez znaczenia.  

23 maja

Nie jest rozsądnym pomysłem stawianie pracownika przed wyborem, rodzina albo praca. Bo a nuż wybierze nie tak, jak się tego spodziewamy. Tym bardziej, że istnieją rozwiązania pozwalające to pogodzić. Są wśród nich elastyczne formy zatrudnienia i o nich właśnie będzie najwięcej na konferencji, na którą zapraszają nas wspólnie Fundacja „Nasza Przyszłość” i Polskie Radio Białystok.

3 i 4 czerwca

Tytuł konferencji, na którą zaprasza nas Urząd Patentowy, organizowanej już po raz dziewiętnasty, może być nieco mylący, tematyka będzie bowiem szersza, obejmująca też zagadnienia wzorów towarowych i wzorów przemysłowych, z którymi przedsiębiorca ma do czynienia na co dzień jednak znacznie częściej.

17 maja

Warszawska Noc Muzeów organizowana jest już po raz jedenasty, a pra, prapoczątki sięgają roku 1997, kiedy pierwszą taką noc zorganizowana w Berlinie. Od tego czasu szaleństwo orgarnęło całą Europę i zaczyna wylewać się poza jej granice. W Polsce poza Warszawą organizowana jest ona w ponad stu innych miastach. Warszawska jest oczywiście największa i również w tym roku Warszawa na pewno nie odda w Polsce nikomu pierwszeństwa. My szczególną uwagę zwrócimy oczywiście na klubowe akcenty. Tak jak w zeszłym roku wystąpią podczas wyjątkowego pokazu mody na dziedzińcu wilanowskiego pałacu debiutanki, uczestniczki projektu objętego naszym klubowym patronatem. 

zgłoszenia do 5 listopada, ogłoszenie wyników 26 listopada

Laury innowacyjności to konkurs będący odpowiedzią na wyzwanie jakim innowacyjność jest dla polskiej i zresztą w ogóle europejskiej gospodarki. Jej być albo nie być w istocie. Jeden z najważniejszych, jeśli nie najważniejszy  tego typu konkurs, na pewno zaś zorganizowany z największym rozmachem. W tym roku odbędzie się jego czwarta już edycja. Po raz też kolejny jako klub jesteśmy razem z Europejskim Forum Przedsiębiorczości partnerem jego organizatorów, Naczelnej Organizacji Technicznej, a magazyn przedsiębiorcy@eu jego patronem medialnym. 

zgłoszenia są przyjmowane do 30 maja

To najpopularniejszy w Polsce program, w którym biorą udział przedsiębiorstwa i właściwie nie wymaga reklamy. Dzieje się tak, mimo że kryterium nie jest tu sukces gospodarczy, a tylko przestrzeganie zasad społecznej odpowiedzialności biznesu. To, czy używając terminologii pojawiającej się w nazwie programu: przedsiębiorstwo gra fair, postępuje rzetelnie wobec klientów, innych firm, z którymi współpracuje, a także własnych pracowników i wreszcie otoczenia. 

23 – 25 września

Odbywające się już czwarty targi to okazja do nawiązania kontaktów biznesowych z firmami tej coraz bardziej dynamicznie rozwijającej się branży energii odnawialnej. Towarzyszy jej osiem konferencji oraz trzy branżowe fora, będące okazją do wymiany poglądów, doświadczeń i ustalenia wspólnego stanowiska nie tylko pomiędzy nimi, ale i przedstawicielami administracji rządowej i samorządu. A także gala wręczenia pucharu Energy Award. 

termin zgłoszenia przedłużony do 30 czerwca

Konkurs przez wiele lat miał charakter lokalny, warszawski i mazowiecki, od czterech już lat ma charakter ogólnopolski. W tym roku, jako klub, dołączyliśmy do grona jego partnerów, a prezes Barbara Jończyk została zaproszona do kapituły konkursu. I informacja najważniejsza, czas na dokonanie zgłoszenia udziału w konkursie naszej firmy mamy jeszcze do 20 maja. 

8 maja w Warszawie...

To oczywiście nawiązania do tytułu książki generała Romana Polko, pod którego dowództwem GROM odniósł swoje największe, najbardziej spektakularne sukcesy. On też był głównym bohaterem zorganizowanego w ramach tegorocznej edycji Akademii Przedsiębiorcy spotkania w warszawskim hotelu Hilton. Oczywiście nie chodziło o to, by rozgromić konkurencję fizycznie.

pierwsza strona << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 >> ostatnia strona
Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu