administrator
25 stycznia

Nasza styczniowa kolacja biznesowa miała nietypowy charakter. Zaprosiliśmy bowiem na tańce, ponieważ był karnawał i wypadało się bawić! Spotkaliśmy się w Dorum Art – Galerii Czajka nie po raz pierwszy. Urządziliśmy tam bowiem już barbórkę, która była zarazem oficjalnym otwarciem Dorum Art po ich przeprowadzce na Skaryszewską. 

21 grudnia

Na świąteczne spotkanie tym razem zaprosiliśmy do Teatru Kamienica.  I sądząc po frekwencji, choć spotkaliśmy się w rozpoczynający przedświąteczny weekend piątek, nie przegraliśmy konkurencji z przygotowaniami do świąt. I od razu dodajmy, że ci, którzy przyszli na pewno nie wyszli zawiedzeni.

12 grudnia

Ostatni, gdyż lada chwila w hotelu powinien rozpocząć się od dawna zapowiadany remont. Takie są przynajmniej zapowiedzi. A po nim to już nie będzie ten sam hotel. Na pokaz mody zaprosiliśmy członków klubu w ramach naszej klubowej akademii dobrego stylu wspólnie z projektantką Anną Krzyżanowską, która ma w hotelu swoją pracownię i salon mody.

11 grudnia

Ostatnie w tym roku warsztaty zorganizowane przez Fundację JWP w ramach cyklu „Podróbki są groźne” dotyczyć będzie ochrony naszych praw do wynalazku. Jak zwykle poprowadzą je fachowcy, zajmujący się tymi sprawami na co dzień i jak zwykle podczas ich szkoleń nie zabraknie praktycznych przykładów.

14 - 16 grudnia

W połowie grudnia odbędą się w Londynie Mistrzostwa Świata Pamięci, czyli w zapamiętywaniu. W poprzednich mistrzostwach, które odbyły się w Kantonie, bardzo dobrze wypali nasi reprezentanci, bracia Bartłomiej i Tobiasz Boralowie. Wybierają się oni również do Londynu, a w międzyczasie potwierdzili swoją absolutną dominację w kraju na mistrzostwach Polski w Bydgoszczy. Wygrali razem aż 8 z 10 dyscyplin, ustanawiając przy tym pięć rekordów kraju.

4 grudnia

Barbórka to nie tylko górnicze święto ale i imieniny Barbary Jończyk, prezesa Europejskiego Forum Przedsiębiorczości, która zaprosiła na nie wszystkich klubowiczów do Galerii Czajka Dorum Art, a dla której było to też uroczyste otwarcie po przeprowadzce do nowej siedziby. Uczciliśmy także wspólnie wszystkie klubowe Basie. Ta nowa tradycja będzie na pewno w przyszłym roku kontynuowana.

30 listopada

Oficjalne otwarcie Galerii Czajka Dorum Art nastąpi w przyszłym tygodniu w Barbórkę (zaproszenia zostały wysłane) ale już w piątek wydarzy się coś bardzo ciekawego, co przyciągnie tam media. My też jesteśmy zaproszeni. To także okazja by zobaczyć, jak urządziła się tu Galeria Czajka, która na Lubelską dopiero co przeniosła się z Konesera na Ząbkowskiej.

27 listopada

Konkurs Laur Innowacyjności 2012 odbył się po raz drugi, przy czym widać było, jak ten konkurs urósł od pierwszej edycji. Tym razem wręczono 23 nagrody w dwunastu kategoriach. Były to złote, srebrne i brązowe laury. Tak jak w zeszłym roku objęliśmy ten konkurs naszym patronatem.

25 listopada

Gwiazdą najbliższego Forum Humanum Mazurkas będzie znany tenor i mecenas naszej klubowej akademii muzyki, Iwo Orłowski, a zorganizowana z okazji 20-lecia pracy twórczej jubileuszowa gala najważniejszym punktem jej programu. Dodajmy jeszcze, że wystąpi nie sam, bo towarzyszyć mu będą gwiazdy opery i operetki oraz  nosząca jego imię orkiestra Viva Iwo. Jesteśmy jako klub partnerami tego wydarzenia.

23 listopada

Na kolejnej biznesowej kolacji spotkaliśmy się w restauracji Bacio di Angelo. Gwiazdami wieczoru byli Iwona Węgrowska i Roland Bilicki z romskiego zespołu Romanca.  I oczywiście sama restauracja, której nazwa po włosku oznacza pocałunek anioła…

21 listopada

Konkurs ma już długą tradycję, jego pierwsza edycja odbyła się bowiem w 1994 roku. Nagradzane są w nim firmy produkcyjne, handlowe i usługowe, w tym rzemieślnicze, należące do sektora małych i średnich przedsiębiorstw, te najbardziej dynamiczne, innowacyjne i umiejące dzięki temu sprostać konkurencji na rynku. Liderzy. W tym roku kapituła konkursu postanowiła nagrodzić 17 firm. Po raz kolejny już nasz klub i Europejskie Forum Przedsiębiorczości objęły ten prestiżowy konkurs swoim patronatem medialnym.

14 listopada

Spotkanie informacyjne poświęcone działaniu 8.1 PO IG „Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej”. Chodzi o absolutny przebój wśród programów unijnych, w ramach których można otrzymać środki na rozwój małej firmy i to tej o bardzo krótkim stażu (na Mazowszu nie może być on dłuższy niż maksymalnie dwa lata). Zaprasza nas na nie współpracująca z nami Fundacja Małych i Średnich Przedsiębiorstw wraz z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości.

19 listopada

Czyli jaką rolę może odegrać kultura? Jesteśmy zaproszeni na międzynarodową konferencję, której temat, zawierający w sobie wezwanie do działania, bardzo nam się podoba. Też jesteśmy za tym, by było więcej Europy ale czy może w tym coś pomóc kultura?

21 i 22 listopada

Związek Rzemiosła Polskiego oraz Mazowiecka Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości zapraszają na dwudniową konferencję poświęconą dyskusji i wymianie doświadczeń na temat wyzwań stojących przed małymi i średnimi przedsiębiorstwami w perspektywie szybko zmieniającego się rynku pracy i rosnącego znaczenia społecznej odpowiedzialności biznesu. To temat, który także nas powinien zainteresować.

6 listopada

Od lat praktycznie wszyscy narzekamy na złą jakość stanowionego prawa i pewnie każdy z nas jest w stanie podać tu jakiś zabawny, a właściwie mało zabawny przykład. Jedną z przyczyn, może nawet najważniejszą, jest to, iż ci, którzy je tworzą, niezbyt uważnie lub wcale nie wsłuchują się w głos tych, których ma to prawo dotyczyć.

10 listopada

Odbył się tradycyjnie, jak chyba wszystkie poza jednym, w auli Politechniki Warszawskie. Jego tysiąc trzystu uczestników (rekordowo dużo) zjechało się z całej Polski po to, by debatować o Polsce. Bo wbrew temu, co często można przeczytać, co podobno nawet wynika z różnych naukowych badań, taką potrzebę mamy. Nieoficjalnie byliśmy tam już wcześniej, po raz pierwszy natomiast uczestniczyliśmy w nim oficjalnie, współpracując przy jego organizacji.

pierwsza strona << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 >> ostatnia strona
Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu