administrator
10 maja
W Paradzie poszli jak co roku politycy, ale nie tylko politycy. Poszli ludzie znani z pierwszych stron gazet i uczniowie. W barwnym pochodzie poszli ci, którzy chcą być razem z Europą...
10 maja
Nad tą nad zorganizowaną przez Towarzystwo Przyjaźni Polsko-Francuskiej oraz Uniwersytet Warszawski konferencją objęliśmy jako Klub patronat medialny w Warszawie. Jej temat świetnie współbrzmi z naszym klubowym hasłem „Razem w Europie" ale jak ma nie współbrzmieć, skoro jeśli ma coś znaczyć, to z takich części składowych musi się składać.
7 maja
Zostaliśmy zaproszeni na seminarium otwierające targi TAJLANDIA EXPO 2008 odbywające się w Pałacu Kultury w Warszawie. Targi, które potrwają do 10 maja.
24 kwietnia
Tego dnia spotkaliśmy się dwukrotnie. Najpierw na warszawskiej Saskiej Kępie, w siedzibie firmy VORWERK, potem przenieśliśmy się na Krakowskie Przedmieście do klubu MASKA.
23 kwietnia
Skorzystaliśmy z zaproszenia naszego partnera, demosEuropa – Centrum Strategii Europejskiej, który razem z Shell Polska zorganizował konferencję poświecona prezentacji najnowszego raportu firmy Shell, dotyczącego rozwoju rynku energii na świecie do połowy tego wieku. Przedstawił go Wim Thomas, szef działu analiz energetycznych Shella.
19 kwietnia
W niskie progi Lasotów Pałacu, w sobotę 19 aprila, co go nowomodnie kwietniem zowią, w dzień, któremu patronem święty Tymon i błogosławiona Aldona, członków Klubu naszego europejskiego zaproszono, by w mroki sarmackich czasów cofnąć. 
17 kwietnia
Klub Integracji Europejskiej był patronem medialnym zorganizowanych przez Mazowiecką Izbę Rzemiosła i Przedsiębiorczości we współpracy z Fundacją Małych i Średnich Przedsiębiorstw (RIF Mazowsza) oraz Urzędem Marszałkowskim ósmymi już Mazowieckimi Spotkaniami Przedsiębiorców.

8 kwietnia
Debata, na którą zostaliśmy zaproszeni przez jej organizatora, Urząd Komitetu Integracji Europejskiej, była już ostatnią z cyklu. Tego dnia Rada Ministrów przyjęła stanowisko, będące odpowiedzią polskiego rządu na pytania, jakie w tej debacie postawiono. Ściśle rzecz biorąc debata trwać będzie jeszcze parę dni i każdy, kto czuje, że chciałby zabrać w niej głos może to jeszcze zrobić wysyłając do 15 kwietnia na adres: budget-review@ec.europa.eu
8 kwietnia
Jako Klub objęliśmy patronat medialny nad poświęconą temu tematowi konferencją zorganizowaną przez firmę JANTAR. Angielski skrót Radio Frequency Identification oznacza radiowy system identyfikacji służący do odczytu kodów kreskowych za pomocą zdalnych urządzeń wykorzystujących fale radiowe.
7 kwietnia
Taki był temat konferencji, na którą zaprosił nas nasz partner demosEuropa – Centrum Strategii Europejskiej. Jego współorganizatorem była ambasada Danii, jednego z tych krajów, w swej polityce miast nieco niejednoznacznego myślnika zdecydowały się postawić znak równości. To jest droga Unii Europejskiej, której kraje w walce o światowe rynki nie mogą przecież konkurować niska ceną siły roboczej. Mogą – jej wysokimi kwalifikacjami. To również droga, którą i my musimy pójść. Po prostu nie mamy innego wyjścia.
7 kwietnia
W warszawskim tetrze Bajka odbył się VIII Koncert Charytatywny „Kocham Cię”, zorganizowany przez Rotary Club Józefów, którego Prezydentem jest pani Teresa Sendor z firmy Grast MTB, będącej członkiem naszego Klubu. Całkiem licznie reprezentowani też byli inni członkowie naszego Klubu.
2 kwietnia
Jeśli ktoś miał wątpliwości, czy uda się zapełnić salę na konferencji, która prowadzona będzie wyłącznie w języku angielskim, to się omylił. Główna sala Centrum Prasowego na Foksal była pełna. Na pewno przyczynił się do tego temat.
1 kwietnia
Klub Integracji Europejskiej reprezentujący środowiska biznesu pragnie wyrazić głęboką satysfakcję i gorące poparcie dla decyzji UEFA uwalniającej Polskę i Ukrainę z obowiązku organizacji EURO 2012. Decyzja ta od dłuższego już czasu z niecierpliwością oczekiwana przez środowiska biznesu pozwoli przywrócić warszawskiemu stadionowi X-lecia jego unikalną w europejskiej skali funkcje handlową.
Klub Podróżnika
Kuba Jakubczyk to patron naszego Klubu Podróżnika. Himalaista, żeglarz, podróżnik, narciarz, spadochroniarz, płetwonurek, trener judo (samo wyliczenie robi wrażenie) oraz pracownik naukowy Uniwersytetu Gdańskiego.
pierwsza strona << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 >> ostatnia strona
Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl