administrator
15 października

Mecenaska naszej klubowej akademii dobrego stylu, Tatiana Sosna-Sarno to też świetna aktorka i najlepiej przekonać się o tym samemu. Okazja właśnie się nadarza, zaprasza nas na sztukę Pawła Binke „Kukła”, w podtytule określoną jako „komedia na czasie”, w której wystąpi w głównej roli. Zaprasza już dziś, w poniedziałek, do Teatru Harenda, a członkowie klubu będą potraktowani szczególnie, bo jako goście Tatiany Sosny-Sarno wejdą bez biletu. 

25 października

Mowa o działaniu 8.2 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, znacznie mniej popularnym od działania 8.1, a przyczyna tkwi w tym B2B. Chodzi bowiem o wsparcie dla budowy nowego bądź integracji istniejących systemów informatycznych służących wymianie informacji pomiędzy kooperującymi firmami. Zaprasza nas na nie współpracująca z nami Fundacja Małych i Średnich Przedsiębiorstw wraz z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości.

23 października

Czyli o naruszaniu praw wyłącznych w cyberprzestrzeni. Drugi w tym roku w Warszawie i trzeci w ogóle warsztat zorganizowany przez Fundację JWP w ramach cyklu „WYGRYWAJ BEZ PODRÓBEK – Nie kradnij cudzych pomysłów”, nad którym jako klub objęliśmy patronat. Temat tych warsztatów to temat i ważny, i na czasie. I na pewno warto wiedzieć o nim więcej.

16 października

„Niech Twój wiek stanie się zagadką a nie tajemnicą…”, pod takim hasłem zostało zorganizowane spotkanie koktajlowe, na które zostaliśmy zaproszeni do Salonu Piękności Milord. Zaprasza nas właścicielka sieci Salonów Piękności Milord (i nasza klubowiczka zarazem), pani Krystyna Tarasiuk.

11 - 14 października

Brazylijski festiwal, największe tego typu wydarzenie w Polsce, odbył się już po raz dziesiąty. A my po raz drugi jako klub objęliśmy go swoim patronatem. Bom Dia Brasil oznacza Dzień Dobry Brazylio!

12 października

Na kolacjach biznesowych spotykamy się co miesiąc, bo ta formuła się po prostu sprawdziła. Na październikową zaprosiliśmy do restauracji Ujazdowska & Mołdawska. Naszym gościem specjalnym był Grzegorz Załuski, ekspert od mowa ciała, założyciel Body Language Institute Polska. Przekonaliśmy się też, że grono klubowiczów znów się powiększyło.

6 października

Na początku października uroczyście otwarto SPA w czterogwiazdkowym hotelu Holiday Inn Warszawa Józefów. To już piąta placówka Kliniki La Perla - ekskluzywnej sieci Klinik Medycyny Estetycznej i Chirurgii Plastycznej.

28 września

Od festiwalu krasomówstwa różniło ten to, że zapamiętaliśmy nie tylko to, kto i jak mówił ale i co mówił. A to różnica bardzo istotna. Do Warszawy po raz drugi przyjechali najlepsi w Polsce mówcy, by zaprezentować przed ludźmi biznesu swoje umiejętności i… zainspirować. Zachęcić nas, by nad swoimi własnymi umiejętnościami popracować ale i podsunąć sposób, jak to zrobić. Pokazać jak właściwie przygotować się do wystąpienia, jak nie dać się pokonać tremie i jak mówić, by trafić do każdego. Jak motywować pracowników i jak sprzedawać. Tak, jak pierwszą, inauguracyjną edycję tego festiwalu przed rokiem, objęliśmy ją razem z Europejskim Forum Przedsiębiorczości naszym klubowym patronatem.

25 września

To ogólnopolski projekt mający wspierać przedsiębiorstwa w walce ze skutkami spowolnienia gospodarczego. Projekt w 100% dofinansowany dzięki wsparciu z funduszy unijnych, czyli trudno o formułę korzystniejszą dla przedsiębiorcy. Ale jak tę pomoc uzyskać, a przede wszystkim, na czym właściwie ma ona polegać? Tego dowiemy się podczas seminarium.

2 czerwca Bydoszcz i 14 - 16 grudnia Londyn

Nie tak dawno kibicowaliśmy braciom Boral biorącym udział w mistrzostwach świata pamięci w Kantonie, skąd nasi podopieczni (Europejskie Forum Przedsiębiorczości było sponsorem ich wyjazdu do Chin) wrócili jako reprezentanci światowej czołówki, ustępując tylko zawodnikom państwa Środka. W tym roku potwierdzili swoją supremację w kraju podczas IV Mistrzostw Polski Pamięci odbyły się w czerwcu tego roku w Bydgoszczy.

23 września

To było już trzecie spotkanie w tej formule w Hotelu Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim i po raz kolejny się ona sprawdziła. A to oznacza, że spodziewamy się zaproszenia na kolejne. Wypada też napisać jak było.

21 września

Spotkaliśmy się w klubowym gronie po raz pierwszy po wakacjach i był to powrót do formuły, która tak dobrze sprawdziła się wcześniej. Tym razem we Florianie, gdzie podczas naszych klubowych spotkań zdarzyło się nam już gościć. A rozpoczęliśmy, tradycyjnie, od aperitif.

20 - 22 września

China Expo zostało zorganizowane w Warszawie po raz drugi i po raz drugi objęliśmy nad tym wydarzeniem patronat. Pierwsze w zeszłym roku było największym wydarzeniem tego typu w Polsce i to się udało powtórzyć, zresztą nie mogło być inaczej. Czy wyobrażacie sobie sytuacje, gdyby na raz wszystkie towary made in China znikły z półek sklepów? Byłoby na nich przeraźliwie pusto. Nie zmieniło się miejsce, warszawskie Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska na Marsa.

20 września

Punkt, bo na wspólnie zorganizowane spotkanie zapraszają Punkt Konsultacyjny KSU przy współpracującej z nami Fundacji Małych i Średnich Przedsiębiorstw i jeszcze jeden punkt, Centralny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich. Mowa będzie między innymi o tym, jak przygotować projekt, aby spełniał on wymagania pozwalające na uzyskanie dofinansowania z Programu Kapitał Ludzki.

14 - 16 września

Przedsiębiorcy  z Chin zaprezentują w centrum wystawienniczo-konferencyjnym Targów Kielce swoją ofertę z zakresu artykułów gospodarstwa domowego i wyposażenia wnętrz. Wydarzenie towarzyszyć będzie odbywającym się równolegle  już po raz trzeci targom Dom i Wnętrze, z których można powiedzieć wypączkowały, gdy okazało się, że oferta z metką made in China jest na tyle duża, że warto przedstawić ją osobno. I nawiązuje też do nich nazwą. Bo oczywiście przedsiębiorcy z Chin byli obecni na targach w Kielcach już wcześniej.

6 – 9 września

Odbyły się po raz czwarty, a my po raz czwarty objęliśmy je naszym patronatem. Był co prawda rok przerwy, gdy w 2010 zastąpiła je skromniejsza impreza na warszawskim Nowym Świecie ale już rok później wrócono do sprawdzonej formuły. Bo są potrzebne, wymiana handlowa, choć rośnie, to na pewno jest zbyt skromna, stanowczo zbyt skromna i to zdaniem obu stron. Tajlandia to kraj o dobrze rozwiniętym przemyśle, a także mającym nam sporo do zaoferowania rolnictwie. To też kraj, który dawno już odkryli turyści z Zachodu, a który u nas wciąż czeka na odkrycie, bo jeździmy tam rzadko (w 2011 roku odwiedziło Tajlandię zaledwie czterdzieści tysięcy naszych rodaków, co jest liczbą znikomą wobec sześciuset tysięcy Niemców i ponad miliona Japończyków).

pierwsza strona << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 >> ostatnia strona
Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu