administrator
13 maja

Ale przyjść można już wcześniej, od 11 ruszają tam ze sprzedażą nowej kolekcji Porthosa. Będą stroiki, toczki i kapelusze. I każdy, kto coś kupi, dostanie prezent! Wpadnijcie też tam następnego dnia, w Noc Muzeów, bo na Grochowską przenosi się Muzeum Naparstków i Modniarstwa! Do obejrzenia wystawa naparstków z Ameryki i pokaz mody MOCna NOC z kapeluszami Porthosa i torbami Dżedai w roli głównej. 

17 maja

Co muszę wiedzieć, ubiegając się o dotację ze środków unijnych? To pytanie, które chyba często sobie zadajemy. I próba odpowiedzi na nie. Na konferencję zaprasza nas magazyn Fundusze Europejskie, który jest organizatorem konferencji razem BOŚ Bankiem i firmą EGC Doradztwo Europejskie.

13 maja

Grupa Krotoski-Cichy znalazła się na czele listy już po raz drugi, zwyciężając z wynikiem sprzedaży 15 702 samochodów, aż o 17,5% lepszym niż rok temu. To kolejne wyróżnienie w historii grupy, która w tym roku uplasowała się też na 3 miejscu wśród najszybciej zwiększających swoją wartość łódzkich firm ocenionych w rankingu „Diamentów Forbsa” w kategorii firm o przychodach powyżej 250 mln zł. 

14 i 15 maja

To największe targi pojazdów zabytkowych w Polsce. Do zobaczenia będą zabytkowe samochody i motocykle począwszy od tych z przełomu XIX i XX wieku, na klasykach z lat 70-tych i 80-tych kończąc. Wśród nich nie zabraknie samochodów z okresu PRL oraz imponujących rozmiarami (i zużyciem paliwa) amerykańskich krążowników szos. 

14 maja

Od czterech już lat pokaz mody w wykonaniu uczestniczek programu Debiutantki są ozdobą Nocy Muzeów. Piękne kandydatki na damy i równie piękne stroje. Co roku stroje są z innej epoki, w tym będzie to rokoko. Epoka, dla której zaczerpnięta z Horacego łacińska sentencja carpe diem, czyli żyj chwila, było mottem. A nadużywany, także przez mężczyzn, puder był symbolem tej epoki. 

21 i 22 maja

Odbędzie się on po raz już kolejny na Cytadeli. Zaczęło się od tych, którzy rozgrywali wielkie batalie z użyciem żołnierzyków i kostek do gry, ale dziś całkowicie zdominowali ich rekonstruktorzy, którzy wolą skalę 1:1. Odtworzą oni w sobotę walki o Warszawę z poprzedniej wojny. Najpierw te z kampanii wrześniowej, a potem Powstanie Warszawskie. A w niedzielę rekonstrukcja chrztu Polski oraz tzw. hołdu ruskiego z 1611 roku. 

5 czerwca

Czy macie Państwo ochotę przeżyć coś nadzwyczajnego i poprawić swój nastrój? Jeśli tak, to ta sztuka powstała właśnie dla Was! „Mayday 2” to wyjątkowy czas spędzony w doborowym towarzystwie plejady gwiazd. Spektakl ten doprowadzi Państwa do nieustającego śmiechu, a nawet - uwaga - do łez! 

wernisaż 9 maja, wystawa do 11 czerwca

To kolejna już wystawa zorganizowana przez nas w ramach akademii kultury i sztuki razem z galerią BE-ART exclusive. Wernisaż wystawy obrazów Sylwii Lenart-Kalinowskiej odbył się 9 maja, a uświetnił go występ The Mark Shepherd Swing Trio

9 maja

Jesteśmy w przededniu wprowadzenia jednolitych regulacji dotyczących ochrony danych osobowych obejmujących całą Unię Europejską. Nowe, znacznie ostrzejsze przepisy mają obowiązywać już od czerwca. Surowsze mają być też kary za nieprzestrzeganie tych przepisów. Dlatego właśnie zorganizowaliśmy to szkolenie, które nie ograniczyło się do przedstawienia zmian w prawie, ale było też okazją, aby wskazać, jak się należy do ich wprowadzenia przygotować w naszej firmie. Przełożyć wymogi prawa na wymagania praktyczne.

25 kwietnia

Na Stadionie Narodowym ogłoszono nominacje w czterech w czterech konkursowych kategoriach: produktów, usług innowacji i gmin, bo one również mogą starać się o prawo posługiwania się charakterystycznym logo w postaci stylizowanej polskiej flagi. Nominacje otrzymało 35 produktów, 18 usług, 5 przyznano innowacjom, a 9 gminom. 

zgłoszenia będą przyjmowane do końca maja

Już niemal 160 firm z 13 województw zgłosiło swój udział w tej edycji Programu Promocji Kultury Przedsiębiorczości „Przedsiębiorstwo Fair Play”, bo tak brzmi pełna jego nazwa. Będzie jednak ich z pewnością znacznie więcej, przyjmowanie zgłoszeń potrwa jeszcze do końca maja. A to oznacza, że wciąż możemy do nich dołączyć! 

29 kwietnia

Tym razem Gracjami wyróżniliśmy Katarzynę Frank-Niemczycką, Teresę Rosati i Annę Popek, które odebrały statuetki z rąk prezesa Klubu Integracji Europejskiej Barbary Jończyk podczas uroczystej gali w reprezentacyjnej sali balowej Warszawskiego Domu Technika. 

9 maja

To kolejna już wystawa zorganizowana przez nas w ramach akademii kultury i sztuki razem z galerią BE-ART exclusive. Na wernisaż wystawy obrazów Sylwii Lenart-Kalinowskiej zapraszamy 9 maja do hallu gmachu Krajowej Izby Gospodarczej, a uświetni go występ The Mark Shepherd Swing Trio. Nie zabraknie oczywiście lampki wernisażowego wina…

21 kwietnia

Nikomu oczywiście tego nie życzymy, ale gdy zdarzy nam się wypadek, powinniśmy wiedzieć, jak postępować, powinniśmy znać swoje prawa, a także wcześniej na wszelki wypadek się przygotować. O to wszystko spytamy naszego eksperta, będzie nim Beata Karwacka, prezes Europejskiego Centrum Pomocy Poszkodowanym, które od już ponad dekady pomaga ofiarom wypadków drogowych w uzyskaniu należnego im odszkodowania. 

pierwsza strona << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 >> ostatnia strona
Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl