administrator
11 grudnia

Ten pokaz mody będzie niezwykły, jak wszystko co robi Fundacja Spełnionych Marzeń. 11 grudnia na wybieg w Pałacu Kultury i Nauki wyjdą podopieczni fundacji, dzieci, którym udało się wygrać walkę z rakiem. Będzie to dla nich wielkie przeżycie, coś, co będą mogły zapamiętać jako coś ważnego. By nie tylko walka z chorobą wypełniała ich wspomnienia z dzieciństwa. Zaprezentują kolekcję Magdaleny Różczki i dyktatora dziecięcej mody, endo. I własne, przez siebie zaprojektowane kreacje. A razem z nimi wyjdą na wybieg ci, których znamy z małego i dużego ekranu oraz sceny: Mateusz Damięcki, Szymon Majewski, Andrzej Nejman, Conrado Moreno, Krzysztof Jankes Jankowski, Stanisław Karpiel-Bułecka, Łukasz Zagrobelny, Piotr Zelt i Tomek Ciachorowski. Pokaz mody poprowadzi Katarzyna Cichopek! A zaśpiewają między innymi Sasha Strunin, Wojtek Ezzat oraz Łukasz Zagrobelny

„Twarze biznesu” - dodatek specjalny do ogólnopolskiego magazynu „przedsiębiorcy@eu” - to kolejna inicjatywa, z jaką do Was wychodzimy. Ma ona na celu ułatwienie nam wzajemnej identyfikacji w ramach klubu, tak aby każdy z nas dobrze kojarzył osobę z firm jaką reprezentuje, co będzie pomocne chociażby w aspekcie świadczenia wzajemnych usług. 

6 listopada

Jak piszą w zapowiedzi wydarzenia organizatorzy, z inicjatywy polskich izb handlowych i organizacji biznesowych działających poza Polską powstaje Stowarzyszenie Polskich Izb Handlowych za Granicą. Jego celem jest stworzenie sieci networkingu Polonii gospodarczej na świecie oraz platformy do współpracy międzynarodowej, wymiany doświadczeń, wiedzy i kontaktów, a także wspólne i konsekwentne budowanie pozytywnego wizerunku Polski i polskiego biznesu. 

8 listopada

Coraz większa część handlu tradycyjnego przenosi się do internetu, a na naszych oczach trwa rewolucja. Zresztą i ten tradycyjny nie jest w takiej zupełnej opozycji do tego w internecie, możliwa jest tu i trzecia droga, pomiędzy. I coraz więcej firm nie rezygnujących z tego tradycyjnego handlu ja wybiera. Dziś rynek e-commerce w Polsce warty jest 35,5 mld zł. Ale według przewidywań ekspertów do 2020 jego wartość niemal się podwoi. Warto więc trzymać rękę na pulsie i nie pozostać w tyle. I to chyba wystarczy, aby zachęcić do odwiedzenia największego eventu tej branży w Polsce, XIII (już!) Targów eHandlu. 

13 listopada

Jak przygotować się do zmian podatkowych i Toyota Way. Związku między jednym a drugim nie ma, ale oba tematy są ciekawe i może nam się to przydać w firmie. Zmiany w podatkach zostaną omówione z punktu widzenia małych firm, pojawią się takie tematy jak Jednolity Plik Kontrolny, nowe zasady rozliczania podatku VAT, w tym osobne konto podatkowe służące tylko do rozliczania tego podatku oraz projekt (póki co) obowiązku przekazywania informacji i operacjach na rachunkach bakowych firm do szefa Krajowej Administracji Skarbowej. Natomiast organizacja pracy i filozofia znana jako Toyota Way w niemałym stopniu przyczyniła się do światowego sukcesu firmy. Możemy ją wdrożyć także u siebie (i to bez opłat franszyzowych). Co więcej, opowiedzą nam o tym ludzie z Toyoty…

17 - 19 listopada

Bizneswoman szukające inspiracji i nowych kontaktów biznesowych. Kobiety głodne wiedzy i nowych doświadczeń. Kobiety, które lubią ludzi i wspólną zabawę. Przygotowany dla nich trzydniowy program łączy prelekcje uznanych trenerów i psychologów biznesu, wystąpienia motywacyjne z integracją i po prostu z dobrą zabawą. Inspirować będą między innymi Dorota Wellman, Ilona Felicjańska i Ola Budzyńska. A zaśpiewa Mateusz Mijal. Program jest naprawdę bogaty, nie zabrakło w nim nawet fitboxingu z polską mistrzynią świata w boksie, Agnieszką Rylik (aerobik to już naprawdę przeszłość), i pokazu chodzenia w szpilkach. Wszystko to w pięknym bałtowskim kompleksie turystycznym już po raz drugi, by pójść za ciosem, jakim był sukces zeszłorocznego akademii. Są jeszcze wolne miejsca!

20 i 21 listopada

To największa europejska konferencja poświęcona świadczeniu usług transgranicznych w Unii Europejskiej i delegowaniu pracowników. I nie ma się czemu dziwić, Polska, jeśli idzie o pracowników delegowanych, jest absolutnym liderem w Europie. Współorganizatorem tegorocznej edycji kongresu jest Ministerstwo Rozwoju, a stojącego na jego czele wicepremiera Mateusza Morawieckiego poproszono o otwarcie kongresu. A klub zaproszono na kongres jako organizację partnerską, od czego się oczywiście nie uchyliliśmy. Kongres odbędzie się w krakowskim Centrum Kongresowym ICE i warto się na te dwa dni do Krakowa wybrać, jeśli jest to temat, który nas dotyczy. 

21 - 26 listopada

Ten sam i nie ten sam. Wielu z tych, którzy byli w Polsce na poprzednim tournée nie usłyszymy teraz ani już nigdy. Już prawie rok mija od tragicznego wypadku lotniczego, w którym zginęło ponad sześćdziesięciu jego członków. Ale nie poddali się i stanęli na nogi. I znów są w Polsce. Odwiedzą sześć miast, rozpoczną koncertem w Częstochowie, potem będzie Zabrze, Warszawa, Toruń Olsztyn i Białystok. Sześć dni i sześć koncertów. Ale są do tego przyzwyczajeni. Chór Aleksandrowa to nie tylko śpiewacy, to towarzysząca im orkiestra i fantastyczny balet!

30 października

W październiku - jak co miesiąc - spotkaliśmy się przy kawie z ekspertem. Spotkanie odbyło się 30 października, w klimatycznej restauracji Florian Ogień czy Woda na Chłodnej w Warszawie.

pierwsza strona << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 >> ostatnia strona
Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu