administrator
17 - 19 listopada

Bizneswoman szukające inspiracji i nowych kontaktów biznesowych. Kobiety głodne wiedzy i nowych doświadczeń. Kobiety, które lubią ludzi i wspólną zabawę. Przygotowany dla nich trzydniowy program łączy prelekcje uznanych trenerów i psychologów biznesu, wystąpienia motywacyjne z integracją i po prostu z dobrą zabawą. Inspirować będą między innymi Dorota Wellman, Ilona Felicjańska i Ola Budzyńska. A zaśpiewa Mateusz Mijal. Program jest naprawdę bogaty, nie zabrakło w nim nawet fitboxingu z polską mistrzynią świata w boksie, Agnieszką Rylik (aerobik to już naprawdę przeszłość), i pokazu chodzenia w szpilkach. Wszystko to w pięknym bałtowskim kompleksie turystycznym już po raz drugi, by pójść za ciosem, jakim był sukces zeszłorocznego akademii. Są jeszcze wolne miejsca!

20 i 21 listopada

To największa europejska konferencja poświęcona świadczeniu usług transgranicznych w Unii Europejskiej i delegowaniu pracowników. I nie ma się czemu dziwić, Polska, jeśli idzie o pracowników delegowanych, jest absolutnym liderem w Europie. Współorganizatorem tegorocznej edycji kongresu jest Ministerstwo Rozwoju, a stojącego na jego czele wicepremiera Mateusza Morawieckiego poproszono o otwarcie kongresu. A klub zaproszono na kongres jako organizację partnerską, od czego się oczywiście nie uchyliliśmy. Kongres odbędzie się w krakowskim Centrum Kongresowym ICE i warto się na te dwa dni do Krakowa wybrać, jeśli jest to temat, który nas dotyczy. 

21 - 26 listopada

Ten sam i nie ten sam. Wielu z tych, którzy byli w Polsce na poprzednim tournée nie usłyszymy teraz ani już nigdy. Już prawie rok mija od tragicznego wypadku lotniczego, w którym zginęło ponad sześćdziesięciu jego członków. Ale nie poddali się i stanęli na nogi. I znów są w Polsce. Odwiedzą sześć miast, rozpoczną koncertem w Częstochowie, potem będzie Zabrze, Warszawa, Toruń Olsztyn i Białystok. Sześć dni i sześć koncertów. Ale są do tego przyzwyczajeni. Chór Aleksandrowa to nie tylko śpiewacy, to towarzysząca im orkiestra i fantastyczny balet!

30 października

W październiku - jak co miesiąc - spotkaliśmy się przy kawie z ekspertem. Spotkanie odbyło się 30 października, w klimatycznej restauracji Florian Ogień czy Woda na Chłodnej w Warszawie.

2 - 12 listopada

Jestem już po pierwszym pokazie prasowym. „Arytmia” Borisa Chlebnikowa, zdobywca Grand Prix tegorocznego festiwalu „Kinotawr” to także jeden z faworytów warszawskiego festiwalu. Temat zresztą na czasie. Jesteście ciekawi, jak wygląda życie młodych lekarzy w Rosji? On i ona, oboje są lekarzami. On pracuje w pogotowiu, ona w szpitalu. Mieszkają w maleńkim wynajętym mieszkaniu w blokowisku, niespełniających nawet tych norm, jakie obowiązywać będą u nas od stycznia (25m2), a ich związek zaczyna się sypać. Ich życie obserwujemy głównie jego oczami. Zaczynamy od wizyty u hipochondryczki, potem jest rodzina Świadków Jehowy. I nowy szef, ustalający normę 20 minut na wizytę… 

4 grudnia gala finałowa

Już 4 grudnia w Warszawie, w Rico's Concept przy Krakowskim Przedmieściu odbędzie się gala finałowa konkursu Fresh Faces World 2017. To już trzecia edycja tego prestiżowego wydarzenia. I w imieniu naszego klubowicza, agencji Magteam Model Management, zapraszamy do współpracy przy jej organizacji.

30 października

Co roku, od ponad dziesięciu już lat, do Warszawy przyjeżdżają z całej Polski ludzie, chcący wziąć udział w wielkiej debacie o Polsce i zbierają się w auli Politechniki Warszawskiej (tylko raz kongres odbył się gdzie indziej). Wszyscy robią to pro publico bono, nie ma lepszych i gorszych uczestników. Wszyscy mogą włączyć się do dyskusji. Tradycyjnie też kongres odbywa się ponad politycznymi podziałami, co podczas tegorocznego kongresu może być szczególnie ważne. To, że odbywa się on ponad politycznymi podziałami widać w doborze mówców, ale jeszcze lepiej widać w auli i podczas poszczególnych kongresowych sesji. Do tego zresztą nawiązuje hasło, pod którym odbywa się tegoroczny kongres.

25 i 26 października

Marka własna, co jest dosłownym tłumaczeniem angielskiego terminu private label, to ciągle zjawisko postrzegane u nas jako nowe i nieco tajemnicze, choć spotykamy się z nim na co dzień i nie od dziś. Jeśli sięgnąć do opracowań naukowych to podobno początki sięgają XIX wieku. To dość odległe dzieje, w praktycznym wymiarze to jednak Carrefour zrobił pierwszy krok, wprowadzając na półki swych sklepów towary pozbawione etykiet producentów, zamiast których umieszczono jego logo. Towary miały być tańsze, a gwarancją jakości miało być nie logo ich producenta, a sieci handlowej. 

27 - 29 października

Czyli III Międzynarodowe Targi Motoryzacyjne Warsaw Moto Show, bo tak brzmi ich pełna nazwa, może nieco przydługa nazwa. Na przydługą nazwę mogą sobie pozwolić, bo to największe tego typu targi w Polsce, a nawet w całym naszym regionie. A jej druga część dobrze brzmi w uszach wystawców z zagranicy, których na tych targach oczywiście nie zabraknie. Zresztą nie może, Polska to zbyt ważny rynek. Rok temu wystawców było blisko dwustu, a na terenie Warsaw Ptak Expo w Nadarzynie zaprezentowano łącznie ponad tysiąc pojazdów. I 160 tysięcy zwiedzających! W tym roku ten rekord zostanie zapewne pobity. Dla członków klubu mamy dodatkową zachętę, bezpłatne zaproszenia na pierwszy, branżowy dzień targów. Co oznacza, że unikniemy tłumów, które pojawią się tam drugiego i trzeciego dnia, a wystawcy będą mieć dla nas więcej czasu. No i oszczędzimy aż 100 złotych, bo bilety pierwszego dnia są trzykrotnie droższe.

wernisaż 24 października, wystawa czynna do 7 listopada

W zaprzyjaźnionej Ney Gallery & Prints odbędzie się wernisaż trzeciej już wystawy Adriana Voznego, na którą zapraszamy klubowiczów. Tytuł wystawy jest tajemniczy, spodziewać się zatem powinniśmy jakiejś niespodzianki. 

23 i 24 października

Forum Inteligentnego Rozwoju to w zamierzeniu innowacyjna płaszczyzna styku trzech kluczowych z polskiej perspektywy filarów inteligentnych specjalizacji: biznesu, samorządu i nauki. A do udziału w nim zaproszono liderów rozwoju i inwestycji, którzy nadają kierunek innowacyjnej polskiej gospodarce. Już pierwsza edycja dowiodła, że te zamierzenia da się zrealizować. W tym roku Klub Integracji Europejskiej objął to prestiżowe wydarzenie swoim honorowym. Co warto podkreślić, udział w forum, które odbędzie się w październiku w G2A Arena, nowoczesnym centrum kongresowym w Rzeszowie-Jasionce, jest całkowicie bezpłatny.

25 października

Kolejna wystawa w Galerii STALOWA. Tym razem będzie to wystawa fotografii. Fotografia modowa? Podobno najdoskonalsza fotografia modowa to fotografia czegoś więcej niż mody. Takie jest motto wystawy zorganizowanej przez klubowicza, a czy to prawda, przekonać się musicie już sami. Wernisaż już 25 października, wystawę będzie można oglądać do 28 listopada. 

pierwsza strona << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 >> ostatnia strona
Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu