administrator
20 grudnia

To było zaproszenie dla tych, którzy chcieli się na chwilę oderwać od świątecznych przygotowań. W Airport Hotel Okęcie czekała nas trzecia edycja wydarzenia, którego byliśmy partnerem razem z magazynem przedsiębiorcy@eu. W programie był między innymi pokaz mody, podczas którego w rolę modelek wcoieliły się popularne aktorki. I bankiet. 

14 grudnia

Razem z naszym partnerem, Pracownią Finansową, zapraszamy do wybudowania z nami elektrowni wiatrowej pod szyldem Klubu Integracji Europejskiej. Inwestycja w elektrownię wiatrową to nie tylko zyski znacznie wyższe niż na lokacie bankowej, ale także  zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych, do mczego zobowiązują nas dyrektywy unijne. 

15 grudnia

Do mieszczącej się na terenie Wytwórni Filmów Dokumentalnych i Fabularnych przy Chełmskiej, siedziby Mushchelka Group zaprosił nas osobiście prezes Robert Ziółek. Była to inauguracja nowego cyklu naszych klubowych spotkań, spotkań, których gospodarzami są sami członkowie, a których celem jest to, abyśmy poznali się bliżej.

10 grudnia

Podczas naszego świątecznego spotkania wręczyliśmy Bizony Biznesu tym, którzy są z nami najdłużej. Podziękowaliśmy też mecenasom naszych klubowych akademii. A w świąteczny nastrój wprowadziła nas swym śpiewem Danuta Stankiewicz

28 listopada

Tegoroczną muzą zorganizowanego przez Art Imperium konkursu była Magdalena Abakanowicz. Sama jest wybitnym artystą, jednym z niewielu polskich artystów, których nazwisko znane jest na całym świecie (zwłaszcza, jeśli weźmiemy pod uwagę tylko tych żyjących). W tym przypadku wystąpiła jednak w innej, nietypowej dla niej roli: inspiracji. Tym razem odstąpiono od wymogu, by zgłaszane prace były po prostu portretem, dano artystom znacznie więcej możliwości.  Efekt konkursu jest zaskakujący, można czerpać inspiracje z prac Abakanowicz i robić to w sposób twórczy.

28 i 29 listopada

Odbył się w Bielańskiej Mediatece, gdzie, choć jest bardzo nowocześnie, to książka też ma swoje poczesne miejsce. A nawet bywa głównym bohaterem. W programie festiwalu były spotkania z autorami, w tym z naszą klubowiczką, Katarzyną Czajka. I oczywiście prezentacje nowości wydawniczych. Zamiast płacić za wstęp, można było przynieść książkę, a podczas festiwalu odbywał się także tzw. bookcrossing, czyli można było sie książkami wymienić. 

4 grudnia

Barbórka to nie tylko święto górników, ale i wszystkich Barbar, w tym prezes naszego klubu Barbary Jończyk. A że takie święto powinno obchodzić się w gronie przyjaciół, zaprosiła na nie wszystkich członków klubu. Bo w klubowym gronie wszyscy jesteśmy przyjaciółmi. Do wspólnej zabawy porwała nas Larysa Tsoy, a muzyczną niespodzianką, bo była też niespodzianka, był występ Danuty Stankiewicz

4 grudnia

Integracja marketingu i sprzedaży przełomową szansą na zwiększenie przychodów, tak brzmiał temat seminarium. Kluczem było jednak nazwisko Mike'a Boswortha. Bo przecież samo zintegrowanie działów marketingu i sprzedaży jest wręcz praktyką w małych firmach, często robi to ta sama osoba, a w najmniejszych po prostu jej właściciel. I jakoś nie oznacza to automatycznie ich sukcesów w konkurencji z koncernami. Chodzi o to, jak to zrobić. 

24 października

W XVIII edycji konkursu WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców nagrodzonych statuetkami Wiktorii zostało 40 firm z całej Polski. Ich przedstawiciele odebrali je podczas uroczystej gali w Airport Hotel Okęcie z rąk wicepremiera i ministra gospodarki Janusza Piechocińskiego

25 listopada

Nasza klubowiczka zaprasiła nas na spotkanie autorskie poświęcone kolorowi, który w jej obrazach zdecydowanie dominuje. Odbyło się ono w prowadzonej przez nią galerii DORUM ART, miejscu naprawdę niezwykłym... (patronat magazynu przedsiębiorcy@eu).

22 listopada

Będzie to już trzecia edycja tej charytatywnej akcji na rzecz aktorów mieszkających w Skolimowie. Aukcji obrazów i porcelany towarzyszyć będzie pokaz sukni znanego duetu Jeziorska & Łęczycka, inspirowanych modą końca belle epoque i dwudziestolecia międzywojennego. W roli modelek wystąpią uczestniczki czwartej już edycji projektu Debiutantki. 

24 listopada

Wśród członków naszego klubu mamy także pisarza. Na spotkanie poświęcone najnowszej książce autora trylogii o Zbawcy i Niszczycielu zapraszamy do warszawskiej księgarni Czuły Barbarzyńca na Dobrej. 

nabór do 11 grudnia

Wystartowała właśnie kolejna edycja konkursu Polish Exclusive. Nagrody przyznawane są w dwóch kategoriach, Ekskluzywnej Marki Polskiej oraz Ekskluzywnej Marki Zagranicznej dostępnej na polskim rynku. Organizatorzy, Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej, zaprasza do udziału w nim zarówno producentów, jak i usługodawców. Ograniczeń, co do branży, nie ma. Inicjatywa ma na celu wyłonienie firm oferujących na polskim rynku ekskluzywne produkty i usługi najwyższej jakości. Objęliśmy go jako klub razem z magazynem przedsiębiorcy@eu naszym patronatem medialnym.

25 października

Przed 22 uczestniczkami (było aż 7 kandydatek na jedno miejsce), cały rok przygotowań do wielkiego balu. Wskrzeszona została tu dawna arystokratyczna tradycja wprowadzania młodych dam na salony i ich pierwszego balu. W wersji zaproponowanej przez spirytus movens całego przedsięwzięcia, Agnieszkę Michalczyk, poprzedza go jednak okres przygotowań na współczesnych „pensjach”.

26 listopada

Po udanej warszawskiej edycji targów w czerwcu, ich organizatorzy zaprosili nas do Wrocławia, na ciąg dalszy. Wrocławska edycja, zorganizowana z równym rozmachem jak ta warszawska, jest kolejnym dowodem na to, że Polska to nie tylko stolica i ewentualnie Poznań. Podobieństwo warszawskich i wrocławskich targów polegało również na tym, że i tu, i tam odbyły się one na stadionach wybudowanych na piłkarskie Euro. Do opisania tematyki targów wystarczą w zupełności dwie litery: IT. 

19 listopada

BPM, czyli Business Process Management. Nie warto szukać definicji, a nawet stanowczo nie należy tego robić. Najlepiej dosłownie przetłumaczyć: zarządzanie procesami biznesowymi. I wszystko jasne. To znaczy jasne, co jest tematem konferencji. Zastanawiać się, czy warto wydać pieniądze na udział w konferencji nie, niue było potrzeby. Był on bezpłatny.

pierwsza strona << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 >> ostatnia strona
Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu