administrator
życzenia świąteczne

Nie zapomnieliśmy o świątecznych życzeniach. I choć wokół Polski szaleje kryzys i nic nie zapowiada jego rychłego końca, a nawet właśnie dlatego, życzymy po prostu wesołych i szczęśliwych świąt. I mnóstwa prezentów!

16 grudnia

Na nasze świąteczne spotkanie zaprosiliśmy tym razem do Galerii Czajka, miejsca, które niedawno dopiero odkryliśmy i udało nam się skłonić jego gospodarzy, aby przystąpili do naszego klubu. Miejsca, dodajmy od razu, magicznego. Był świątecznie już zastawiony stół. I poważny program artystyczny.

14 grudnia

Do mieszczącej się w Hotelu Europejskim pracowni Anny Krzyżanowskiej zaprosiliśmy na pierwszy z cyklu pokazów mody zorganizowanych w ramach naszej Akademii Dobrego Stylu. Był to pokaz mody biznesowej, a więc zupełnie innej niż ta zaprezentowana podczas pokazu towarzyszącemu otwarciu pracowni na początku grudnia. Był też (nieco spóźniony) imieninowy tort prezes Basi Jończyk.

1 grudnia

W Hotelu Europejskim odbył się ekskluzywny pokaz najnowszej kolekcji mody Anny Krzyżanowskiej, dla którego okazją było otwarcie tam pracowni naszej klubowiczki i butiku, w którym jej kreacje będzie można nabyć. Wśród zaproszonych VIP-ów znalazła się prezes Barbara Jończyk i mecenaski naszej klubowej akademii dobrego stylu Agnieszka Michalczyk i Tatiana Sosna-Sarno. Zanim na wybieg wyszły modelki, pojawiła się na nim Anna Józefina Lubieniecka, wokalista Varius Manx i wykonała utwór o znamiennym tytule „Ona ma siłę”…

24 listopada

Tym razem spotkaliśmy się w restauracji Mołdawska & Ujazdowska, którą prowadzi nowy członek naszego klubu, firma MoVin Sp. z o.o. Grono klubowiczów powiększyło się zresztą nie tylko o nich, było więc to spotkanie także okazją do uroczystego wręczenia naszych klubowych certyfikatów nowym członkom naszego klubu.

grudzień

Nie od dziś wspieramy działania Fundacji Spełnionych Marzeń. Fundacji, która tym co robi po prostu nam zaimponowała. Jej nazwa już sporo wyjaśnia ale dodać trzeba koniecznie o jakie, a właściwie o czyje marzenia chodzi. To marzenia dzieci, chorujących na nowotwory. Ta diagnoza nie oznacza dziś na szczęście wyroku śmierci. Dzięki postępowi medycyny, dzięki wysiłkom lekarzy większości z nich udaje się powrócić do zdrowia. Ale niestety wciąż nie wszystkim. Dla wszystkich jednak oznacza to trudne chwile, długie, niełatwe leczenie. Fundacja pomaga im przez nie przejść. Pomaga wywołać uśmiech na ich twarzach, pomaga – co jeszcze ważniejsze – uwierzyć w siebie.

6 – 11 grudnia

Bracia Bartłomiej (lat 23) i Tobiasz (lat 17) Boralowie reprezentowali Polskę na XX World Memory Championships, które odbyły się grudniu w Guangzhou (u nas lepiej znanym jako Kanton) w Chinach. I choć w Polsce od pięciu już lat są organizowane zawody krajowe, a polscy zawodnicy są notowani w rankingach międzynarodowych (dzięki braciom Boralom także), to na mistrzostwach świata Polska była reprezentowana po raz pierwszy. Co więcej, nasz debiut na mistrzostwach wypadł naprawdę dobrze. Wyjazd i pobyt polskiej reprezentacji, dodajmy, był możliwy dzięki Europejskiemu Forum Przedsiębiorczości, natomiast nasz klub był jej oficjalnym opiekunem.

29 listopad

Galę wręczenia nagród w zorganizowanym przez Naczelną Organizację Techniczną konkursie Laur Innowacyjności poprzedziła konferencja ściśle związana tematem z konkursem, zatytułowana „Od POMYSŁU przez PATENT do WDROŻENIA”. A uświetnił występ znakomitego tenora Iwo Orłowskiego, mecenasa naszej klubowej akademii muzyki. Objęliśmy nad tym wydarzeniem patronat.

18 listopada

Forum, którego organizatorem jest Fundacja Małych i Średnich Przedsiębiorstw, to mimo rosnącej konkurencji wciąż jedno z najważniejszych wydarzeń dla tego sektora. Już to, że odbyło się po raz siedemnasty, podkreśla jego wagę. Wiodącymi tematami Forum były w tym roku finanse i innowacyjność. Tradycyjnie też Forum towarzyszyła gala konkursu Lider Przedsiębiorczości Roku, inaczej jednak niż w latach poprzednich rozpoczęła ona, a nie zakończyła Forum. W tym roku odbywało się ono pod patronatem Polskiej Prezydencji w Radzie Unii Europejskiej, dołączając do grona wydarzeń nim objętych, co też zresztą świadczy o jego wadze. A klub i Europejskie Forum Przedsiębiorczości już po raz czwarty objęły nad tym wydarzeniem patronat medialny.

17 listopada

W czwartek na Zamku Królewskim w Warszawie wręczone zostały statuetki konkursu EuroCertyfikat 2011. Na miejsce uroczystości wybrano największą i najbardziej reprezentacyjną z zamkowych sal, salę Balową. Uroczystą galę poprzedziła konferencja poświęcona roli instytucji otoczenia biznesu w obliczu zbliżającej się do nas kolejnej fali światowego kryzysu. Objęliśmy to wydarzenie naszym klubowym patronatem już po raz czwarty.  

14 - 25 listopada

Belgia to nie tylko kraj, którego stolica jest zarazem stolicą Unii Europejskiej. To także kraj z którym związanych jest ponad pół tysiąca działających w Polsce firm, jest więc już ważnym partnerem gospodarczym Polski, a może być jeszcze ważniejszym. Temu też miały służyć organizowane w Polsce przez Belgijską Izbę Gospodarczą (Belgian Business Chamber) wspólnie z gospodarczymi przedstawicielstwami Flandrii, Walonii i Brukseli po raz już trzynasty Dni Belgijskie, nad którymi honorowy patronat objęła ambasada tego kraju, a my jako klub dołączyliśmy do grona patronów medialnych tego wydarzenia. Były więc spotkania o charakterze wprost biznesowym, i wiele innych, też mających odegrać tu istotną rolę. Bo im bardziej się znamy, tym łatwiej też o współpracę o charakterze biznesowym.

28 października (19 i 26 października)

To miłosna komedia z Olgą Bończyk i Piotrem Gąsowskim, której scenariusz powstał na podstawie powieści Bernarda Slade’a, będącego nie tylko powieściopisarzem ale i autorem wielu scenariuszy filmowych.

24 października

To będzie już jubileuszowe. Powstało jako miejsce dialogu sektora bankowego i przedsiębiorców i tę rolę pełni do dziś. W tym roku ma specjalnego adresata, sektor małych i średnich przedsiębiorstw. Sektor, który w tym dialogu mógł się czuć nieco pominięty. A przecież to 99% ogółu przedsiębiorstw i – co często umyka już naszej uwadze – twórca aż 2/3 polskiego PKB. Od kilku lat współorganizatorem Forum wspólnie ze Związkiem Banków Polskich jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (i tak będzie i w tym roku). Zostaliśmy zaproszeni do udziału w tym wydarzeniu.

11 października

Pierwszym po wakacjach klubowym spotkaniem było tradycyjne kojarzenie ofert gospodarczych, na które zaprosiliśmy do Maski. Była to też okazja, aby poznać naszych nowych klubowych ekspertów, nowych mecenasów naszych klubowych akademii, a także nowych członków klubu, bo ich grono znów się powiększyło. Był też koncert awangardowych muzyków z Fundacji ForMusic. Ale wszystko po kolei.

pierwsza strona << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 >> ostatnia strona
Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl