administrator
21 maja

Organizatorzy mistrzostw zapraszają do wzięcia w nich udziału wszystkich, którzy chcą przeżyć prawdziwą przygodę i sprawdzić, w jakiej kondycji jest ich pamięć. Trzeba będzie zapamiętać - i mamy na to tylko dwie minuty - ciąg 150 cyfr i odtworzyć go we właściwej kolejności. 

9 czerwca

Podczas tego szkolenia spróbujemy… poznać siebie, bo najskuteczniejsi w swoich działaniach jesteśmy wtedy, gdy wykorzystujemy nasze własne predyspozycje. Są narzędzia pozwalające takie predyspozycje rozpoznać i skorzystamy z jednego z nich, polskiego, a więc dostosowanego do naszych realiów modelu FRIS®. Naszymi ekspertami będą Ewa Daroszewska i Rafał Foss, założyciele wykorzystującej tę metodę Akademii Dobrego Czasu

23 czerwca

Głosowanie trwa. Sondaże do ostatniej chwili dawały szanse na zwycięstwo to jednej, to drugiej stronie, a różnice były dosłownie o włos. Pozostaje więc poczekać na wynik. Ale to okazja, aby się zastanowić, co by było gdyby górę wzięli jednak przeciwnicy Unii? Miesiąc temu taką analizę przygotował Polski Instytut Spraw Międzynarodowych i warto się nad nią pochylić. 


31 maja

Do udziału w odbywającej się na Giełdzie Papierów Wartościowych konferencji zaprasza nas jej organizator, Gazeta Giełdy „Parkiet”. Rozpocznie ją debata o tym, w co dzisiaj lokować oszczędności? W akcje, obligacje, czy nieruchomości? To też oczywiście pytanie o perspektywy samej Giełdy... 


24 maja

Po raz już trzeci spotykają się sygnatariusze Karty Różnorodności, ci, którzy chcą ją podpisać i wreszcie ci, którzy dopiero o tym myślą i chcą się dowiedzieć więcej o tej promowanej przez Komisję Europejską inicjatywie. 


8 i 9 czerwca

Dokładnie tak, nagrodą dla zwycięzców konkursu MUZA 2015 było bowiem zorganizowanie im indywidualnych wystaw. Podczas ostatniego konkursu MUZA nagrodzono twórców najlepszych prac inspirowanych twórczością Magdaleny Abakanowicz. Zadanie było trudne, może nawet arcytrudne, chodzi o jedną z najoryginalniejszych polskich artystek, co w normalnej sytuacji może oznaczać ryzyko oskarżenia o plagiat. 

3 czerwca

Na kolejne Forum z tego cyklu zaprasza nas EDUVISION, członek premium naszego klubu. Tym razem do Warszawy, odbędzie się ono w hotelu Lord na Okęciu. Dowiedzieć się będzie można między innymi o dostępnych dla małych i średnich przedsiębiorstw narzędziach oraz o roli wizerunku. A zakończy je występ Piotra Szwedesa. Objęliśmy je patronatem naszego klubu. 

22 maja

Znów zapraszają nas do MCC Mazurkas Andrzej Bartkowski i Andrzej Hulewicz, tym razem na wielkie muzyczne show, będące benefisem Szymona Kawalli. Zaśpiewa znana bywalcom Justyna Reczeniedi, a także Adrianna Godlewska i piękna Ae Ran Kim. Będzie też solo na skrzypcach w wykonaniu Joanny Kawalla… Przypomnijmy jeszcze, że za stworzenie Forum Humanum Mazurkas nagrodziliśmy Andrzeja Bartkowskiego i Andrzeja Hulewicza nagrodą specjalną Pereł EuroTurystyki.

8 września

Tuż po wakacjach odbędą się na Stadionie Narodowym największe tego typu targi w Polsce. Towarzyszyć im będzie branżowa konferencja, targi kariery oraz gala IT Future Award, która odbędzie się dzień wcześniej. Do opisu tego, czego to wydarzenie będzie dotyczyć, wystarczą zaledwie dwie litery: IT. W tym roku do udziału w IT Future Expo zaprasza nas ze swojej słynnej kawalerki Łukasz Jakóbiak, który pojawi się na tam w realu i poprowadzi jeden z wykładów.

2 czerwca

Przedsiębiorstwa rodzinne to jeden z filarów także naszej gospodarki. To, czy wiek XXI będzie erą firm rodzinnych, jak brzmi tytuł jednego z referatów, to teza wymagająca jeszcze zweryfikowania (mamy na to 84 lata), na pewno jednak warto przyjrzeć się temu, skąd biorą one środki na funkcjonowanie i rozwój. Rozważane będą różne rozwiązania, po sięganie przez nie po środki unijne, a nawet wejście na giełdę. 

20 maja

Do Warszawy przyjadą uczestnicy również jubileuszowego XXXV Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Cerkiewnej „Hajnówka 2016” w Białymstoku. Nie wdając się w szczegóły (chyba nie warto), wyjaśnić wypada tyle, że od 2002 roku, po tym, jak pokłócili się jego ówcześni organizatorzy, festiwal odbywa się w Białymstoku. Wybrać się tam na festiwal na pewno warto, ale muzyki cerkiewnej w najlepszym wykonaniu posłuchać możemy także w Warszawie, w zborze ewangelicko-augsburgskim na placu Małachowskiego. 

19 maja

Organizujemy je, aby umożliwić członkom klubu zaprezentowanie oferty ich firm. I lepiej poznać się wzajemnie. Spotkamy się tak, jak podczas poprzedniego, październikowego kojarzenia ofert w gmachu Krajowej Izby Gospodarczej, gdzie siedzibę ma też nasz klub. A na koniec zaprosimy na bankiet i na rozmowy w kuluarach.

17 maja

Implementacja aktualnych regulacji unijnych istotnie zmienia dotychczasowe zasady dotyczące obszaru zadań i odpowiedzialności członków organów spółek publicznych. Zestaw dyrektyw dotyczący ładu korporacyjnego, rewizji finansowej, raportowania informacji finansowej i niefinansowej zacznie obowiązywać w Polsce już w tym roku. Poświęconą im konferencję zorganizowało Centrum Edukacji PKF

14 maja

Zaprasza nas klubowicz, Biuro Podróży FRAJDA. W programie strzelanie z broni pneumatycznej i łuku, a dla młodszych dzieci malowanie buziek i zajęcia plastyczne. I oczywiście ognisko oraz grill z kiełbaskami. I to jeszcze nie wszystko! 

20 maja

Mowa będzie o praktycznych związanych z tym aspektach. Konferencję, która odbędzie się podczas Warszawskich Targów Książki poprowadzą prawnicy specjalizujący się w prawie własności intelektualnej, w tym w prawie autorskim: adw. Joanna Hetman-Krajewska (Kancelaria Patrimonium) oraz adw. Marcin Lassota (Kancelaria Lassota i Partnerzy).

13 maja

Ale przyjść można już wcześniej, od 11 ruszają tam ze sprzedażą nowej kolekcji Porthosa. Będą stroiki, toczki i kapelusze. I każdy, kto coś kupi, dostanie prezent! Wpadnijcie też tam następnego dnia, w Noc Muzeów, bo na Grochowską przenosi się Muzeum Naparstków i Modniarstwa! Do obejrzenia wystawa naparstków z Ameryki i pokaz mody MOCna NOC z kapeluszami Porthosa i torbami Dżedai w roli głównej. 

pierwsza strona << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 >> ostatnia strona
Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu