administrator
22 - 24 września

Duże, wręcz bezprecedensowe wydarzenie biznesowe poświęcone rynkom Azji.  Organizatorzy chcą nas zachęcić, byśmy nie tylko z Azji importowali ale również do Azji eksportowali, bo to 3 miliardy konsumentów. W trakcie targów odbędzie się również  konferencja, podczas której dowiedzieć się będzie można więcej nie tylko o tamtych rynkach, ale także o tamtejszej kulturze i obyczajach, bo to też może nam się przydać. Natomiast goście z Azji dowiedzą się więcej o nas. Dodatkową atrakcją podczas targów będzie zorganizowany Festiwal Kultury Azjatyckiej. Bogaty i różnorodny program zaprezentują przedstawiciele z kilkunastu krajów Azji. Bedzie to idealna okazja do zapoznania się z kulturą i obyczajami krajów z najdalszych jej zakątków swiata.To już całkiem nietypowe, ale na Mazurach we wrześniu trwa wciąż sezon wakacyjny, zadbać więc wypada i o tego typu atrakcje. Wszystko odbędzie się i to już po raz drugi, w jednym z najnowocześniejszych centrów targowo-kongresowych w Europie, czyli Expo Mazury w Ostródzie. 

wernisaż 16 kwietnia, potrwa do 5 czerwca

Znany fotograf i nieznane, dotąd niewystawiane fotografie znanych ludzi, z którymi dodatkowo wiążą się ciekawe historie opisane przez ich autora. Bohaterami zdjęć i towarzyszących im historii z pamiętnika Ryszarda Horowitza są Roman Polański, Daniel Olbrychski, Jerzy Kosiński, Jan Lebenstein, Adam Hoffman, Piotr Skrzynecki, Urszula Dudziak, Zuzanna Łapicka, Kropka Gosławska oraz Andrzej i Magda Dudzińscy. Do Ney Gallery&Prints wybrać się na pewno warto. Wystawa potrwa do 5 czerwca.

30 marca

Podczas drugiego w tym roku spotkania naszej klubowej Akademii Kultury i Sztuki baleriny spoglądały na nas nie tylko z obrazów Agaty Mikulskiej-Sienkiewicz, ale i tańczyły pomiędzy nami. Świetny, choć krótki koncert dała też obdarzona operowym głosem Anna Maria Adamiak. Tradycyjnie już zorganizowaliśmy spotkanie akademii w hallu gmachu Krajowej Izby Gospodarczej, gdzie siedzibę ma też nasz klub i gdzie wciąż można oglądać wystawę.

24 kwietnia

Dzień Ziemi obchodzony jest na całym świecie 22 kwietnia, choć pierwotną i wciąż formalnie obowiązującą datą jego obchodów, ustanowioną przez ONZ, był pierwszy dzień wiosny. Ostatecznie ONZ uznała obie daty. W Polsce ze względu na piknikowy charakter obchodów jest to święto ruchome (chodzi o to, by to była niedziela) i w tym roku wypada 24 kwietnia. 

20 kwietnia

Gospodarka Szwajcarii ma się wciąż dobrze mimo wysokich kosztów pracy i bardzo wysokiego kursu franka, a zawdzięcza to innowacyjności, w której od lat przoduje. Polska też chce być innowacyjna, a więc pojawia się okazja do wymiany doświadczeń. Co być może (i najlepiej by tak było) zaowocuje też realną współpracą. 

kwiecień, maj i czerwiec

Aktualne propozycje szkoleń na kwiecień, maj i czerwiec. Ich organizator, specjalizująca się w doradztwie gospodarczym i audycie finansowym firma, jest członkiem naszego klubu praktycznie od początku. 130 specjalistów, biura w 7 miastach i ponad dwadzieścia już lat obecności na rynku. Szkolenia to tylko jeden z obszarów ich działalności, ale są tym skuteczniejsi, że posiadaną teoretyczną wiedzę wspierają praktycznym doświadczeniem. Dlatego warto skorzystać, a do tego dla członków klubu 20% zniżki!

1 i 2 kwietnia

Mimo daty to nie żart, ma to być to najlepsza impreza wnętrzarska w mieście, łącząca w nowatorskiej formule design z biznesem. Pierwszego dnia, w piątek wieczorem, spotkanie ponad 400 osób z branży (często to osoby, które przestały odwiedzać zwykłe targi), plus „kameralna” kawiarniana atmosfera, sprzyjająca nawiązywaniu nowych relacji biznesowych. Inny, otwarty charakter będzie miał drugi dzień. Zaproszeni zostaną wszyscy, którzy są zainteresowani tematyką designu i wnętrzarstwa. W sobotę organizatorzy spodziewają się nawet 2000 gości poszukających zarówno inspiracji, jak i gotowych rozwiązań. 

21 kwietnia

Szkolenie, zorganizowane przez Platformę Produktów i Usług opisano w trzech krokach, z których najważniejszy jest ten trzeci: odwrócenie procesu sprzedaży, czyli niech klient zabiega o ciebie. Poprowadzą je Marcin Juchniewicz oraz Mateusz Mrozowski, autor książki „Sprzedaż jest sexy, albo nie ma jej wcale”.

30 marca

Podczas drugiego w tym roku spotkania naszej klubowej Akademii Kultury i Sztuki baleriny spoglądały na nas nie tylko z obrazów Agaty Mikulskiej-Sienkiewicz, ale i tańczyły pomiędzy nami. Świetny, choć krótki koncert dała też obdarzona operowym głosem Anna Maria Adamiak. Tradycyjnie już zorganizowaliśmy spotkanie akademii w hallu gmachu Krajowej Izby Gospodarczej, gdzie siedzibę ma też nasz klub i gdzie wciąż można oglądać wystawę.

31 marca i 1 kwietnia

IX Międzynarodowa Konferencja z cyklu „Innowacyjność i kreatywność w gospodarce”, zorganizowana przez Urząd Patentowy RP. Ta strona jego działalności jest raczej mało znana, a przecież powinna. Warto dodać, że wśród tych, do których zaproszenie do udziału w konferencji jest skierowane, na pierwszym miejscu wymieniono przedstawicieli małych i średnich przedsiębiorstw. 

22 kwietnia

Konferencja została zorganizowana we współpracy z Ministerstwem Energii i ma być z jednej strony próbą podsumowania konsekwencji dla Polski szczytu klimatycznego COP 21 w Paryżu, jak i służyć wyciągnięciu praktycznych wniosków dla naszej własnej polityki w tej dziedzinie.  

kwiecień i maj

Tym razem szczególnie polecamy to poświęcone kontraktom długoterminowym. Ich organizator, specjalizująca się w doradztwie gospodarczym i audycie finansowym firma, jest członkiem naszego klubu praktycznie od początku. 130 specjalistów, biura w 7 miastach i ponad dwadzieścia już lat obecności na rynku. Szkolenia to tylko jeden z obszarów ich działalności, ale są tym skuteczniejsi, że posiadaną teoretyczną wiedzę wspierają praktycznym doświadczeniem. Objęliśmy te szkolenia naszym klubowym patronatem, dla członków klubu 20% zniżki!

19 marca

Jubileuszowe forum powinno być wyjątkowe (choć właściwie każde jest wyjątkowe), postanowiono więc poświęcić je gwiazdom legendarnego „Podwieczorku przy mikrofonie”. Dla Andrzeja Płonczyńskiego, który zasiadał tam przy fortepianie będzie to benefis 60-lecia jego występów na scenie. Ale pojawi się nie tylko on. Andrzeja Bartkowskiego i Andrzeja Hulewicza, którzy nas zapraszają, za stworzenie Forum uhonorowaliśmy trzy lata temu nagrodą specjalną Pereł EuroTurystyki. 

15 marca

Po raz już trzeci zmierzyliśmy się w rywalizacji o puchar Prezesa Klubu w Arco, u naszego członka, w największej warszawskiej kręgielni. Po zaciętej rywalizacji trofeum trafiło w ręce Pawła Supryna z firmy Sitech, który odebrał je osobiście z rąk Barbary Jończyk

pierwsza strona << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 >> ostatnia strona
Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu