administrator
zgłoszenia 14 lutego (termin przedłużony)

Dowiedz się więcej !

na początek roku

Postanowiliśmy podsumować i przedstawić w skrócie miniony, 2015 rok, obfitujący w wiele inicjatyw i wydarzeń w życiu Klubu Integracji Europejskiej i jego Członków.

znamy juz datę: 7 czerwca

Polska w naturalny sposób wyrasta na najważniejszego partnera Chin w Europie Środkowo-Wschodniej, a kluczowa rola stosunków z jednym z najważniejszych państw na gospodarczej mapie świata powoduje, że będzie to wydarzenie dużej wagi. Poświęcone jego organizacji spotkanie odbyło się 15 stycznia w Warszawie, w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej. 

zgłoszenia do 14 lutego

Dowiedz się więcej !

20 stycznia

Tradycyjnie już jesteśmy do wzięcia w nim udziału zaproszeni przez Krajową Izbę Gospodarczą. Dotąd był czas podsumowań, teraz wybiegniemy myślą wprzód. A chyba jesteśmy ciekawi, co ten rok może nam przynieść. Nie zabraknie na pewno tam tych, którzy o obliczu polskiej gospodarki decydują, zasiądą oni przed nami. Ale warto rozejrzeć się też wokół, bo zasiądą i na widowni. 

17 grudnia

Zostaliśmy zaproszeni na dzień otwarty do elektrowni wiatrowej wzniesionej przez naszego klubowicza, Pracownię Finansową, w Oprzężowie niedaleko Woli Krzysztoporskiej w Łódzkiem. Trudno było z tego zaproszenia nie skorzystać, bo rzadko nadarza się okazja, aby wejść do wnętrza ogromnego wiatraka i z bardzo bliska zobaczyć własną inwestycję. Była to bowiem zarazem propozycja zrobienia dobrego biznesu. Razem z klubowiczami pojechała też tam ekipa telewizji TVN24, której zawdzięczamy relację filmową.

17 grudnia

To świąteczne i noworoczne zarazem spotkanie to już Krajowej Izbie Gospodarczej tradycja.  Tak, jak i nasz w nim udział. W tym roku zaszczycił je swoim udziałem prymas Polski, kardynał Wojciech Polak.  

20 grudnia

To było zaproszenie dla tych, którzy chcieli się na chwilę oderwać od świątecznych przygotowań. W Airport Hotel Okęcie czekała nas trzecia edycja wydarzenia, którego byliśmy partnerem razem z magazynem przedsiębiorcy@eu. W programie był między innymi pokaz mody, podczas którego w rolę modelek wcoieliły się popularne aktorki. I bankiet. 

14 grudnia

Razem z naszym partnerem, Pracownią Finansową, zapraszamy do wybudowania z nami elektrowni wiatrowej pod szyldem Klubu Integracji Europejskiej. Inwestycja w elektrownię wiatrową to nie tylko zyski znacznie wyższe niż na lokacie bankowej, ale także  zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych, do mczego zobowiązują nas dyrektywy unijne. 

15 grudnia

Do mieszczącej się na terenie Wytwórni Filmów Dokumentalnych i Fabularnych przy Chełmskiej, siedziby Mushchelka Group zaprosił nas osobiście prezes Robert Ziółek. Była to inauguracja nowego cyklu naszych klubowych spotkań, spotkań, których gospodarzami są sami członkowie, a których celem jest to, abyśmy poznali się bliżej.

10 grudnia

Podczas naszego świątecznego spotkania wręczyliśmy Bizony Biznesu tym, którzy są z nami najdłużej. Podziękowaliśmy też mecenasom naszych klubowych akademii. A w świąteczny nastrój wprowadziła nas swym śpiewem Danuta Stankiewicz

28 listopada

Tegoroczną muzą zorganizowanego przez Art Imperium konkursu była Magdalena Abakanowicz. Sama jest wybitnym artystą, jednym z niewielu polskich artystów, których nazwisko znane jest na całym świecie (zwłaszcza, jeśli weźmiemy pod uwagę tylko tych żyjących). W tym przypadku wystąpiła jednak w innej, nietypowej dla niej roli: inspiracji. Tym razem odstąpiono od wymogu, by zgłaszane prace były po prostu portretem, dano artystom znacznie więcej możliwości.  Efekt konkursu jest zaskakujący, można czerpać inspiracje z prac Abakanowicz i robić to w sposób twórczy.

28 i 29 listopada

Odbył się w Bielańskiej Mediatece, gdzie, choć jest bardzo nowocześnie, to książka też ma swoje poczesne miejsce. A nawet bywa głównym bohaterem. W programie festiwalu były spotkania z autorami, w tym z naszą klubowiczką, Katarzyną Czajka. I oczywiście prezentacje nowości wydawniczych. Zamiast płacić za wstęp, można było przynieść książkę, a podczas festiwalu odbywał się także tzw. bookcrossing, czyli można było sie książkami wymienić. 

4 grudnia

Barbórka to nie tylko święto górników, ale i wszystkich Barbar, w tym prezes naszego klubu Barbary Jończyk. A że takie święto powinno obchodzić się w gronie przyjaciół, zaprosiła na nie wszystkich członków klubu. Bo w klubowym gronie wszyscy jesteśmy przyjaciółmi. Do wspólnej zabawy porwała nas Larysa Tsoy, a muzyczną niespodzianką, bo była też niespodzianka, był występ Danuty Stankiewicz

4 grudnia

Integracja marketingu i sprzedaży przełomową szansą na zwiększenie przychodów, tak brzmiał temat seminarium. Kluczem było jednak nazwisko Mike'a Boswortha. Bo przecież samo zintegrowanie działów marketingu i sprzedaży jest wręcz praktyką w małych firmach, często robi to ta sama osoba, a w najmniejszych po prostu jej właściciel. I jakoś nie oznacza to automatycznie ich sukcesów w konkurencji z koncernami. Chodzi o to, jak to zrobić. 

24 października

W XVIII edycji konkursu WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców nagrodzonych statuetkami Wiktorii zostało 40 firm z całej Polski. Ich przedstawiciele odebrali je podczas uroczystej gali w Airport Hotel Okęcie z rąk wicepremiera i ministra gospodarki Janusza Piechocińskiego

pierwsza strona << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 >> ostatnia strona
Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu