administrator
25 listopada

Nasza klubowiczka zaprasiła nas na spotkanie autorskie poświęcone kolorowi, który w jej obrazach zdecydowanie dominuje. Odbyło się ono w prowadzonej przez nią galerii DORUM ART, miejscu naprawdę niezwykłym... (patronat magazynu przedsiębiorcy@eu).

22 listopada

Będzie to już trzecia edycja tej charytatywnej akcji na rzecz aktorów mieszkających w Skolimowie. Aukcji obrazów i porcelany towarzyszyć będzie pokaz sukni znanego duetu Jeziorska & Łęczycka, inspirowanych modą końca belle epoque i dwudziestolecia międzywojennego. W roli modelek wystąpią uczestniczki czwartej już edycji projektu Debiutantki. 

24 listopada

Wśród członków naszego klubu mamy także pisarza. Na spotkanie poświęcone najnowszej książce autora trylogii o Zbawcy i Niszczycielu zapraszamy do warszawskiej księgarni Czuły Barbarzyńca na Dobrej. 

nabór do 11 grudnia

Wystartowała właśnie kolejna edycja konkursu Polish Exclusive. Nagrody przyznawane są w dwóch kategoriach, Ekskluzywnej Marki Polskiej oraz Ekskluzywnej Marki Zagranicznej dostępnej na polskim rynku. Organizatorzy, Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej, zaprasza do udziału w nim zarówno producentów, jak i usługodawców. Ograniczeń, co do branży, nie ma. Inicjatywa ma na celu wyłonienie firm oferujących na polskim rynku ekskluzywne produkty i usługi najwyższej jakości. Objęliśmy go jako klub razem z magazynem przedsiębiorcy@eu naszym patronatem medialnym.

25 października

Przed 22 uczestniczkami (było aż 7 kandydatek na jedno miejsce), cały rok przygotowań do wielkiego balu. Wskrzeszona została tu dawna arystokratyczna tradycja wprowadzania młodych dam na salony i ich pierwszego balu. W wersji zaproponowanej przez spirytus movens całego przedsięwzięcia, Agnieszkę Michalczyk, poprzedza go jednak okres przygotowań na współczesnych „pensjach”.

26 listopada

Po udanej warszawskiej edycji targów w czerwcu, ich organizatorzy zaprosili nas do Wrocławia, na ciąg dalszy. Wrocławska edycja, zorganizowana z równym rozmachem jak ta warszawska, jest kolejnym dowodem na to, że Polska to nie tylko stolica i ewentualnie Poznań. Podobieństwo warszawskich i wrocławskich targów polegało również na tym, że i tu, i tam odbyły się one na stadionach wybudowanych na piłkarskie Euro. Do opisania tematyki targów wystarczą w zupełności dwie litery: IT. 

19 listopada

BPM, czyli Business Process Management. Nie warto szukać definicji, a nawet stanowczo nie należy tego robić. Najlepiej dosłownie przetłumaczyć: zarządzanie procesami biznesowymi. I wszystko jasne. To znaczy jasne, co jest tematem konferencji. Zastanawiać się, czy warto wydać pieniądze na udział w konferencji nie, niue było potrzeby. Był on bezpłatny.

25 listopada

W Warszawskim Domu Technika NOT, podczas uroczystej Gali nastąpiło ogłoszenie wyników jubileuszowej, V edycji Konkursu im. Stanisława Staszica na najlepsze produkty innowacyjne Laur Innowacyjności 2015. 

20 listopada

Jak motywować siebie 
i swój zespół do osiągania rzeczy niezwykłych? Opowie nam o tym i podzieli się swoją wiedzą na temat budowania motywacyjnego środowiska pracy, nasz ekspert, Katarzyna Janas – partner zarządzający Instytutu Durkalskiego Reiss Motivation Profile. Wykorzystują oni metodę stworzoną przez światowej sławy profesora Stevena Reissa.

już wkrótce

W warszawskim studiu Hear po raz szósty czytali bajki ludzie znani nam z mediów: artyści, dziennikarze i politycy. Każdy czytał inna bajkę Krzysztofa „Gorzkiego” Gorzkiewicza, rapera znanego ze wspólnych występów z gwiazdami z całego świata. I jak się okazuje – choć coraz mniej jest takich, co tego nie wiedzą – także bajkopisarza. I inicjatora charytatywnej akcji „Pomaganie jest trendy”, w ramach której to czytanie się odbywa. Te najnowsze nagrania zobaczyć będzie można już wkrótce na stronie prowadzącej akcję fundacji. Wymieńmy może parę nazwisk: Bronisław Komorowski (jest polityk), Andrzej Zamachowski, Artur Barciś, czy Robert Żołędziewski (są aktorzy).

10 listopada

W warszawskiej Kinotece był czerwony dywan, gwiazdy, celebryci i tłum zaproszonych gości, wśród których byli też członkowie naszego klubu zaproszeni przez Roberta Ziółka z Mushchelka Group, producenta wchodzącego właśnie na ekrany kin filmu. Nie zabrakło oczywiście reżysera, dla którego był to filmowy debiut (i jednocześnie autora scenariusza), aktorów i wszystkich tych, którzy do powstania filmu się przyczynili. Ich obecność jest na premierze obowiązkowa.

28 października

Podczas uroczystej gali na Giełdzie Papierów Wartościowych poznaliśmy laureatów tego prestiżowego konkursu o wieloletniej już tradycji, po raz pierwszy odbył się bowiem w 1994 roku. Nagradzane są w nim najaktywniejsze, najbardziej innowacyjne i konkurencyjne firmy, zarówno produkcyjne, jak usługowe i handlowe. W tym rzemieślnicze, organizatorami konkursu są bowiem Fundacja Małych i Średnich Przedsiębiorstw oraz Mazowiecka Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości.

5 - 15 listopada, Warszawa

Już tylko dwa tygodnie zostało do dnia, w którym Sputnik wyląduje w Warszawie. Wyląduje po raz dziewiąty i nie będzie to pierwszy raz, gdy będziemy temu lądowaniu towarzyszyć. I pilnie chodzić do kina, by nie ominęło nas nic z tego, co warto i wręcz trzeba zobaczyć. Bo festiwal to prawdziwe święto rosyjskiego kina w Polsce. W sekcji konkursowej zobaczymy w tym roku 15 filmów i jak ktoś chce być z kinem rosyjskim na bieżąco, to jest to absolutne minimum. 

19 listopada - 2 grudnia

Już wkrótce odwiedzi Polskę legendarny chór Aleksandrowa. Swoją koncertową trasę rozpocznie w Warszawie występem na Torwarze. Nie będzie to pierwszy raz i choć odwiedzi aż 14 miast, wszędzie może spodziewać się kompletów na widowni. Bo chór Aleksandrowa jest jedyny i niepowtarzalny. I po prostu trzeba ich usłyszeć, a także zobaczyć…

7 listopada

Znów do Warszawy zjechali z całej Polski, a nawet z zagranicy, ludzie, których różnią poglądy, ale nie przekonanie, że debata o Polsce jest potrzebna. To, że kongres odbył się tuż po wyborach, na pewno tej debacie sprzyjało. Opadły, choć na chwilę tylko, jak się miało okazać, wyborcze emocje. Oczekiwaliśmy na powołanie nowego rządu. Pozostały zaś wyzwania, przed którymi Polska stała i dalej stoi. Zaproszenie skierowane było do wszystkich, którzy chcieli w tej debacie uczestniczyć i tak jest od samego początku. Po raz drugi, jako klub, współpracowaliśmy z Instytutem Badań nad Gospodarką Rynkową przy jego organizacji, a magazyn przedsiębiorcy@eu objął go swoim patronatem medialnym. 

27 października

Joanna Hetman-Krajewska jest nie tylko świetnym prawnikiem, ale i ma temperament świetnego wykładowcy. Którym zresztą jest, bo pracę we własnej kancelarii prawniczej łączy z pracą na uczelni. Dziedzina prawa, w której się specjalizuje jest sama w sobie fascynująca, a dla przedsiębiorców ma także znaczenie praktyczne.

pierwsza strona << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 >> ostatnia strona
Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu