administrator
22 maja

Znów zapraszają nas do MCC Mazurkas Andrzej Bartkowski i Andrzej Hulewicz, tym razem na wielkie muzyczne show, będące benefisem Szymona Kawalli. Zaśpiewa znana bywalcom Justyna Reczeniedi, a także Adrianna Godlewska i piękna Ae Ran Kim. Będzie też solo na skrzypcach w wykonaniu Joanny Kawalla… Przypomnijmy jeszcze, że za stworzenie Forum Humanum Mazurkas nagrodziliśmy Andrzeja Bartkowskiego i Andrzeja Hulewicza nagrodą specjalną Pereł EuroTurystyki.

8 września

Tuż po wakacjach odbędą się na Stadionie Narodowym największe tego typu targi w Polsce. Towarzyszyć im będzie branżowa konferencja, targi kariery oraz gala IT Future Award, która odbędzie się dzień wcześniej. Do opisu tego, czego to wydarzenie będzie dotyczyć, wystarczą zaledwie dwie litery: IT. W tym roku do udziału w IT Future Expo zaprasza nas ze swojej słynnej kawalerki Łukasz Jakóbiak, który pojawi się na tam w realu i poprowadzi jeden z wykładów.

2 czerwca

Przedsiębiorstwa rodzinne to jeden z filarów także naszej gospodarki. To, czy wiek XXI będzie erą firm rodzinnych, jak brzmi tytuł jednego z referatów, to teza wymagająca jeszcze zweryfikowania (mamy na to 84 lata), na pewno jednak warto przyjrzeć się temu, skąd biorą one środki na funkcjonowanie i rozwój. Rozważane będą różne rozwiązania, po sięganie przez nie po środki unijne, a nawet wejście na giełdę. 

20 maja

Do Warszawy przyjadą uczestnicy również jubileuszowego XXXV Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Cerkiewnej „Hajnówka 2016” w Białymstoku. Nie wdając się w szczegóły (chyba nie warto), wyjaśnić wypada tyle, że od 2002 roku, po tym, jak pokłócili się jego ówcześni organizatorzy, festiwal odbywa się w Białymstoku. Wybrać się tam na festiwal na pewno warto, ale muzyki cerkiewnej w najlepszym wykonaniu posłuchać możemy także w Warszawie, w zborze ewangelicko-augsburgskim na placu Małachowskiego. 

19 maja

Organizujemy je, aby umożliwić członkom klubu zaprezentowanie oferty ich firm. I lepiej poznać się wzajemnie. Spotkamy się tak, jak podczas poprzedniego, październikowego kojarzenia ofert w gmachu Krajowej Izby Gospodarczej, gdzie siedzibę ma też nasz klub. A na koniec zaprosimy na bankiet i na rozmowy w kuluarach.

17 maja

Implementacja aktualnych regulacji unijnych istotnie zmienia dotychczasowe zasady dotyczące obszaru zadań i odpowiedzialności członków organów spółek publicznych. Zestaw dyrektyw dotyczący ładu korporacyjnego, rewizji finansowej, raportowania informacji finansowej i niefinansowej zacznie obowiązywać w Polsce już w tym roku. Poświęconą im konferencję zorganizowało Centrum Edukacji PKF

14 maja

Zaprasza nas klubowicz, Biuro Podróży FRAJDA. W programie strzelanie z broni pneumatycznej i łuku, a dla młodszych dzieci malowanie buziek i zajęcia plastyczne. I oczywiście ognisko oraz grill z kiełbaskami. I to jeszcze nie wszystko! 

20 maja

Mowa będzie o praktycznych związanych z tym aspektach. Konferencję, która odbędzie się podczas Warszawskich Targów Książki poprowadzą prawnicy specjalizujący się w prawie własności intelektualnej, w tym w prawie autorskim: adw. Joanna Hetman-Krajewska (Kancelaria Patrimonium) oraz adw. Marcin Lassota (Kancelaria Lassota i Partnerzy).

13 maja

Ale przyjść można już wcześniej, od 11 ruszają tam ze sprzedażą nowej kolekcji Porthosa. Będą stroiki, toczki i kapelusze. I każdy, kto coś kupi, dostanie prezent! Wpadnijcie też tam następnego dnia, w Noc Muzeów, bo na Grochowską przenosi się Muzeum Naparstków i Modniarstwa! Do obejrzenia wystawa naparstków z Ameryki i pokaz mody MOCna NOC z kapeluszami Porthosa i torbami Dżedai w roli głównej. 

17 maja

Co muszę wiedzieć, ubiegając się o dotację ze środków unijnych? To pytanie, które chyba często sobie zadajemy. I próba odpowiedzi na nie. Na konferencję zaprasza nas magazyn Fundusze Europejskie, który jest organizatorem konferencji razem BOŚ Bankiem i firmą EGC Doradztwo Europejskie.

13 maja

Grupa Krotoski-Cichy znalazła się na czele listy już po raz drugi, zwyciężając z wynikiem sprzedaży 15 702 samochodów, aż o 17,5% lepszym niż rok temu. To kolejne wyróżnienie w historii grupy, która w tym roku uplasowała się też na 3 miejscu wśród najszybciej zwiększających swoją wartość łódzkich firm ocenionych w rankingu „Diamentów Forbsa” w kategorii firm o przychodach powyżej 250 mln zł. 

14 i 15 maja

To największe targi pojazdów zabytkowych w Polsce. Do zobaczenia będą zabytkowe samochody i motocykle począwszy od tych z przełomu XIX i XX wieku, na klasykach z lat 70-tych i 80-tych kończąc. Wśród nich nie zabraknie samochodów z okresu PRL oraz imponujących rozmiarami (i zużyciem paliwa) amerykańskich krążowników szos. 

14 maja

Od czterech już lat pokaz mody w wykonaniu uczestniczek programu Debiutantki są ozdobą Nocy Muzeów. Piękne kandydatki na damy i równie piękne stroje. Co roku stroje są z innej epoki, w tym będzie to rokoko. Epoka, dla której zaczerpnięta z Horacego łacińska sentencja carpe diem, czyli żyj chwila, było mottem. A nadużywany, także przez mężczyzn, puder był symbolem tej epoki. 

21 i 22 maja

Odbędzie się on po raz już kolejny na Cytadeli. Zaczęło się od tych, którzy rozgrywali wielkie batalie z użyciem żołnierzyków i kostek do gry, ale dziś całkowicie zdominowali ich rekonstruktorzy, którzy wolą skalę 1:1. Odtworzą oni w sobotę walki o Warszawę z poprzedniej wojny. Najpierw te z kampanii wrześniowej, a potem Powstanie Warszawskie. A w niedzielę rekonstrukcja chrztu Polski oraz tzw. hołdu ruskiego z 1611 roku. 

5 czerwca

Czy macie Państwo ochotę przeżyć coś nadzwyczajnego i poprawić swój nastrój? Jeśli tak, to ta sztuka powstała właśnie dla Was! „Mayday 2” to wyjątkowy czas spędzony w doborowym towarzystwie plejady gwiazd. Spektakl ten doprowadzi Państwa do nieustającego śmiechu, a nawet - uwaga - do łez! 

wernisaż 9 maja, wystawa do 11 czerwca

To kolejna już wystawa zorganizowana przez nas w ramach akademii kultury i sztuki razem z galerią BE-ART exclusive. Wernisaż wystawy obrazów Sylwii Lenart-Kalinowskiej odbył się 9 maja, a uświetnił go występ The Mark Shepherd Swing Trio

pierwsza strona << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 >> ostatnia strona
Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu