administrator
9 września

Zapraszamy członków Klubu na seminarium, które zainteresować powinno zwłaszcza przedsiębiorstwa z Mazowsza, ponieważ nie mogą one już korzystać ze środków europejskich w ramach EFS. Wparcie Krajowego Funduszu Szkoleniowego pozostaje więc jedyną powszechnie dostępną możliwością sfinansowania szkoleń ze środków innych niż własne. W programie seminarium przewidziano nie tylko ocenę dotychczasowej praktyki wykorzystania tych środków, ale będzie też mowa o kierunkach proponowanych zmian i warto, a nawet powinniśmy się do tej dyskusji włączyć. 

14 – 16 października

Będzie mnóstwo atrakcji i w przeciwieństwie do innych imprez targowych, naprawdę dużo zwiedzających. My też będziemy tam obecni, wręczymy specjalne Perły EuroTurystyki najlepszym wystawcom. Będziemy mieli także wydzieloną odrębną klubową strefę, gdzie zorganizujemy stoiska dla dotychczasowych laureatów przyznawanych przez nas Pereł EuroTurystyki, ale to również propozycja dla wszystkich klubowiczów, którzy będą mogli tam wystawić swoje stoiska otrzymując znaczny rabat. 

4 lutego 2017

Na jubileuszową galę karnawałową zaprasza nas Fundacja Pro Seniore, która w tym roku też obchodzi jubileusz, bo rozpoczęła swoją działalność równo dwadzieścia lat temu. W gali, która odbędzie się w warszawskim hotelu Marriott, zapowiedziały już swój występ Czerwone Gitary, a także zespół Żuki. Dla tych, którzy potwierdzą swój udział w gali, co miesiąc w losowaniu szansa na weekend w czterogwiazdowym hotelu w Słonecznym Zdroju. Więc im wcześniej to zrobimy, tym większą mamy na to szansę.

14 i 15 września

Członków Klubu zapraszamy na największe dedykowane przedsiębiorcom wydarzenie organizowane przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. Formuła od lat się nie zmienia i nie zmieniła się tym razem, uznano, że się sprawdziła. I tak, jak w zeszłym roku, odbędzie się na Stadionie Narodowym, w jego części konferencyjnej umieszczonej pod widownią. Opóźnieniu uległ tylko termin, zwykle odbywało się ono jeszcze przed wakacjami.

15 - 17 września

Ważną częścią odbywającego się już po raz szósty wydarzenia (od tego roku pod nową nazwą i w nieco zmienionej formule) jest towarzysząca targom część konferencyjna, poświęcona specyfice kontaktów biznesowych z państwem środka. Jednym z tematów, które zostaną poruszone w tym roku będzie obowiązująca w tej części Azji i znacznie różniąca się od naszej etykieta biznesowa. 

16 września

Konferencja została zorganizowana przez Ministerstwo Rozwoju w ramach konsultacji społecznych Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju. Prezentacja działań w ramach obszarów spójności społecznej, kapitału ludzkiego i społecznego oraz dyskusja. Konferencję otworzy, a także dokona jej podsumowania wiceminister Paweł Chorąży

27 września

Można skorzystać ze środków unijnych, dostępnych w ramach poddziałania 2.3.4 „Ochrona własności przemysłowej” Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Warunek, zresztą logiczny, skoro są to fundusze unijne, by ochrona ta obejmowała nie tylko Polskę, ale i kraje Unii (a nawet spoza niej, jeśli takiej ochrony potrzebujemy). Możemy na to uzyskać dofinansowanie wynoszące nawet do 50% tzw. kosztów kwalifikowanych, a więc podlegających refundacji. 

3 września

Do dziedzictwa poprzedniego prezydenta Andrzej Duda odnosi się niechętnie, w tym jednak wypadku zdecydował się na kontynuację, a nawet sam przeczyta w Ogrodzie Saskim fragment powieści Sienkiewicza. To oczywiście symboliczny gest, po nich pałeczkę przejmą aktorzy: Małgorzata Kożuchowska, Ewa Dałkowska, Jan Nowicki, Sonia Bohosiewicz, Dawid Ogrodnik, Redbad Klijnstra, Agnieszka Więdłocha, Antoni Królikowski, Izabela Kuna, Tomasz Schuchardt, Paweł Domagała i Olgierd Łukaszewicz. A w przerwach wystąpią muzycy, Włodzimierz Kiniorski, Michalina Furtak i zespół Pustki. 

10 i 11 września

Na kolejne spotkanie z tego cyklu zaprasza nas członek premium naszego klubu, firma Eduvision. Dwudniowe forum skierowane jest dla osób, które już dziś prowadzą własną działalność gospodarczą - nawet jednoosobową, po duże spółki kapitałowe i konsorcja. Program forum skupia się tylko na sprawdzonych NARZĘDZIACH dla przedsiębiorców, zwraca uwagę na potrzebę delegowania zadań, dbania o właściwe wykorzystanie czasu, bezpieczeństwo biznesu, wspólników, kontraktów. 

7 października

Temat imigracji jest obecnie bardzo modny, ale dyskutuje się głównie o zagrożeniu terroryzmem i problemach z asymilacją przybyszów, która wbrew oczekiwaniom nie następuje. Ale podczas seminarium mamy spojrzeć na ten problem inaczej, tak naprawdę w bardziej praktyczny sposób. Bo imigranci już są, będą przybywać, a od tego, jak odnajdą się na naszym rynku pracy zależy nie tylko to jak się urządzą sami, ale i to, czy skorzysta z tego nasza gospodarka, czy przeciwnie, będą oni dla niej i naszego budżetu obciążeniem. Bo przypomnijmy, że mamy jeszcze jeden kryzys, w polskich warunkach znacznie realniejszy, kryzys demograficzny. Jego szczyt wciąż przed nami, ale może być bardzo bolesny. 

2 sierpnia

Femko ConsultingCzy chcesz, aby Twoi Klienci byli zadowoleni? Chyba wszyscy na tak postawione pytanie odpowiemy twierdząco. Femko Consulting deklaruje, że podpowie, jak tego dokonać! Przeanalizuje, czy dziś oferowane produkty/usługi spełniają oczekiwania klientów. Wspólnie z nami wypracuje taki model produktu/usługi, który w największych stopniu ma szansę zaspokoić oczekiwania klienta… 

18 sierpnia

Restauracja Sardynia, pierwsza i ciągle jedyna w Warszawie restauracja serwująca tamtejszą kuchnię mieści się w pasażu przy Teatrze Polskim, mającym tego samego patrona, co teatr, czyli jego założyciela Arnolda Szyfmana. Mimo wciąż urlopowego sezonu frekwencja po raz kolejny dopisała, wypełniliśmy wnętrze niewielkiej, ale przytulnej restauracji oraz znajdujący się w pasażu restauracyjny ogródek. 

23 sierpnia

Okazją do jego zwołania jest wizyta w Polsce prezydenta Kazachstanu Nursułtana Nazarbajewa. A wagi doda mu osobisty udział w nim prezydentów, a także szefów resortów gospodarczych obu krajów. W programie forum przewidziano też podpisanie szeregu wynegocjowanych wcześniej umów i porozumień gospodarczych.

4 sierpnia

Poznaj pierwszą w Polsce biznesową platformę społecznościową oraz unikalny model wspierający działania biznesowe osób, które swoje cele chcą realizować szybko i skutecznie! Do udziału w forum zaprasza nas członek premium naszego klubu, VANTIS HOLDING. 

pierwsza strona << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 >> ostatnia strona
Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl
Magazyn Twarze Biznesu