administrator
13 marca

W galerii Casinos Poland w warszawskim Marriocie odbył się wernisaż fotografii Dmitry Savchenko, któremu towarzyszył występ ukraińskiego zespołu AtmAsfera i odrobina hazardu.

wystartowaliśmy 8 marca

Pomyśleliście o konkursie piękności? Nie, całkiem nie o to chodzi. Ale tak mieliście pomyśleć, by zwróciło to Waszą uwagę. W istocie chodzi o piękno, ale nie w tym powierzchownym sensie, jakim jest uroda, ale które jest w każdej kobiecie wewnątrz, bo i pod tym względem kobiety są płcią piękną. A jeśli idzie o cel całego projektu chodzi o przekonanie kobiet, że życie po 50-ce może i mieć i jeśli zechcą, ma swój smak. I mężczyzn też, bo i tu trzeba burzyć stereotypy, których o dziwo oni sami nie odnoszą do siebie.  

7 marca

Było to spotkanie z zapachami ekskluzywnych marek perfum z oferty MON CREDO, ale zadbano też o inne, nie tylko o te zapachowe atrakcje i na pewno z tego zaproszenia na IV piętrze domu towarowego Wolf Bracka (VitkAc), warto było skorzystać. A kto był, na pewno nie żałuje!

do skorzystania od zaraz

O tym, że PKF Consult świadczy usługi w zakresie szybkiej optymalizacji zarządzania finansami przedsiębiorstwa i to za nawet nie półdarmo, ale za mniej niż jedną trzecią normalnej ceny, o tym dowiedzieliśmy się podczas jednego z naszych klubowych spotkań, teraz pora na konkrety. Jest to możliwe dzięki wsparciu unijnemu, bo i taką drogą trafia do nas pomoc unijna.

26 lutego

Rozpoczęliśmy nietypowo, bo tradycyjny aperitif połączyliśmy z sesją networkingową, wymianą wizytówek i wzajemnym przedstawieniem się. W ostatnich miesiącach nasze grono bowiem znacznie się powiększyło. Nad tym, by sesja networkingowa przebiegła jak należy, czuwał mistrz polskiego networkingu i nasz klubowy ekspert, Grzegorz Turniak.

15 lutego, czyli tak naprawdę dzień po...

Zaproszono nas tam (i wszystkich klubowiczów) na niezwykłą walentynkową imprezę, ale nie w same Walentynki, tylko dzień po. I był to bardzo dobry pomysł, bo przecież wielu z nas miało już od dawna zaplanowaną romantyczną kolację przy świecach, czy jakiś inny pomysł na spędzenie tego wieczoru. A tak dzięki Laurze Łącz i Małgorzacie Puczyłowskiej obchodziliśmy to święto dwa razy. Główną atrakcją były oczywiście zaproszone gwiazdy, ale bynajmniej nie atrakcją jedyną. Było nią też i niezwykłe miejsce gdzie odbywało się spotkanie, Dorum Art Galeria Czajka na warszawskim Grochowie, tuż obok dworca Wschodniego. 

30 stycznia

Tym razem ugościł nas i to po królewsku Mazurkas, laureat zeszłorocznych Pereł EuroTurystyki. A że to czas karnawału, zaprosiliśmy nie tylko do stołu, ale i do tańca. Była to więc nietypowa, tańczona kolacja biznesowa. Zagrał dla nas zespół BENE, bene po włosku znaczy dobrze, byli naprawdę dobrzy, a nawet świetni. Wieczór tradycyjnie już poprowadziła znana aktorka Laura Łącz.

27 stycznia

Krajowa Izba Gospodarcza zaprosiła na zorganizowane wspólnie z Polsko-Indyjską Izbą Gospodarczo-Handlową spotkanie poświęcone perspektywom współpracy pomiędzy Polską a Indiami, które było zarazem praktycznym krokiem w tym kierunku. Było ono bowiem także okazją do nawiązania bezpośrednich kontaktów z przedsiębiorcami z Indii, poszukujących tu rynków zbytu. Także dwustronną, bo i my możemy do Indii eksportować.

27 stycznia

Szwajcaria to nie tylko szwajcarskie zegarki i szwajcarskie scyzoryki (no i oczywiście góry). Swiss Made pozostaje, nawet w potocznym rozumieniu, wciąż symbolem jakości. A są jeszcze szwajcarskie banki i szwajcarski frank, któremu niektórzy zaufali aż za bardzo, ale to już nie wina Szwajcarów (nawet ani trochę). Forum otworzyli prezydenci Polski Bronisław Komorowski i Szwajcarii Didier Burkhalter, ale właściwym gospodarzem spotkania był wicepremier i minister gospodarki Janusz Piechociński

25 stycznia

Jak co roku w Teatrze Wielkim odbyła się uroczystość będąca najważniejszym wydarzeniem w kalendarzu Business Center Club. Laureatom konkursu wręczono statuetki, a tym, którzy już byli jego laureatami, diamenty. Wręczono też Nagrodę Specjalną BCC, której laureatami zostali w tym roku prezes Polskiej Akademii Nauk prof. Michał Kleiber oraz przewodniczący Rady Europejskiej Herman Van Rompuy. W Gali udział wzięło wielu znamienitych gości, m.in.: Janusz Piechociński, Jerzy Buzek czy Andrzej Wajda. 

24 stycznia

KUUK & MONDOCASA kojarzą się raczej z wyposażeniem kuchni (i nie jest to skojarzenie całkiem błędne), ale tym razem najważniejsze było malarstwo. Swoje prace wystawiło tam aż sześciu malarzy. Kuratorem wystawy była Krystyna Zbylut, a klub został jej mecenasem. Zadbano też o atrakcyjną formę samego wernisażu.

20 stycznia

Zaproszenia na seminaria naukowe nie pojawiają się na naszej stronie często, a jeśli, to już, to ze względu na profil strony tematy stricte gospodarcze. Było więc ono nietypowe i rozpoczęło cały cykl seminariów, z których to było pierwsze. Kolejne będą poświęcone dziesięcioleciu polskiego członkostwa w Unii Europejskiej, a to pierwsze poświęcono próbie dokonania jego dotychczasowego bilansu.

11 stycznia

Był to bal wieńczący pierwszą edycję projektu "Debiutantki". Spirytus movens projektu jest Agnieszka Michalczyk, nasz klubowy arbiter elegantiarum, a klub wraz z magazynem "przedsiębiorcy@eU" objęły go swoim patronatem.

21 stycznia

Okazją jest oczywiście Dzień Babci, różnie jeśli idzie o dzień obchodzony, u nas akurat 21 stycznia i jeśli zapomnieliście, to przy okazji przypominamy. A następnego dnia jest dzień Dziadka. Wróćmy jednak do dnia Babci, który na Bemowie obchodzony był nieco inaczej, bo jako Dzień Aktywnej Babci

pierwsza strona << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 >> ostatnia strona
Magazyn przedsiębiorcy
Magazyn Auto Moto Styl